MOTORS24 TV

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(8)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

KOMMENTAARID (58)

......, 13. november 2019  19:29 Ebasobiv kommentaar
Karm tõde on see, et paljud tänapäeva lapsed enam seieritega kella ei tunne, kõik on digitaalne. Kahju muidugi inimestest, et mandumine nii süveneb, aga keda kotib- YOLO ja peaasi, et kalli ja digitaalse auto saaks osta.
digi-digi-digi 13. november 2019  19:45 Ebasobiv kommentaar
sellepärast ostetaksegi digit. parkimiskell et mehhaaniliste seieritega kella ei osatagi enam kasutada.
wigur 13. november 2019  22:24 Ebasobiv kommentaar
Varsti veel suurem probleem, et parkimiskontrolör ei suuda enam seieritega kella lugeda ning ei saa aru, kas on kolmveerand kaks või kaheksa minutit üheksa läbi
123 13. november 2019  23:20 Ebasobiv kommentaar
Mis siin hinnast nuriseda. Uus PEUGEOT 508 maksab ka 50000.- kui sinna varustus külge pookida.
Niisama 14. november 2019  09:20 Ebasobiv kommentaar
Huvitav, et te sinna kellade vahele üldse väikest infoekraani soovite. Nüüd kui mul on seal 11 tolline ekraan kellade asemel, siis peate saamatuks. Ometigi saan ma seal kuvada navikaarti, erinevaid näite ja üleüldse kõike isikupärastada. Ka tavalised kellad sinna kuvada. Lihtsalt kadedad oletr sest varsti ei taha enam keegi dinosauruste aegseid autosid.
kell 14. november 2019  13:45 Ebasobiv kommentaar
Veel eelmisel versioonil oli seieritega kell armatuurlaual, uuel enam pole. Playstationi põlvkonna jaoks mittevajalik roogiti välja ning selle eest rohkem värvilisi ekraane.
wigur 14. november 2019  14:29 Ebasobiv kommentaar
Miks ma peaksin tahtma armatuurlauda isikupärastada? Seal on juba kõik, mida ma soovin näha - kiirus, mootori- ja kütuseinfo. Kõik. Navigatsioonikaardi vajadus on ka kummaline - kuhu te iga päev navigeerite et kaarti on vaja? Nagunii kui on tundmatu koht siis sellest kaardist ei piisa vaid peab natuke eeltööd tegema ja teadma kuhu minna. Pigem näen ekraani kui halba asja salongis, eriti öösel sõites kus soovin salongi nii pimedaks teha kui võimalik. Aga kui mulle passivad vastu 2-3 iPadi siis on selle võrra välja nägemine kehvem. Aga muidugi seda saab kompenseerida heledate LED tuledega.

Aga noh telefoni kaustan ka helistamiseks, ei soovi mõelda kas tahan täna roosat või rohelist taustapilti.
vanakool 14. november 2019  14:56 Ebasobiv kommentaar
Mul vana passat, sel saab õnneks armatuurivalguse täitsa pimedaks teha nii et jäävad pimeduses ainult karmiinpunase tooniga hõõguvad seierid. Mulle sobib. Ei ole siiamaani ükski sõit igav hakanud et sooviks roosade või lillade vastu vahetada. Aga saan aru kui mõnel on vaja roosa triiksärgi järgi salongivalgust timmida ja homme ju lilla pintsaku järgi kruttida. Tunnen kaasa
to wigur 14. november 2019  18:15 Ebasobiv kommentaar
Kuhu me navigeerime? Vaata mõned inimesed kasutavad auto rohkemaks kui lihtsalt kodu-töö-kodune toidupood-kodu sõitmiseks. Eeltööd teha? Millist eeltööd sa teed? Võtad Regio atlase lahti ja hakkad marsuute planeerima? Paberkaart ja planeerimine on puhkuse ajal vägagi lahe, kuid igapäevaselt sooviga punktist A punkti B jõuda aega säästes ning turvaliselt, selleks on teised vahendid ja kui sa saad oma kaardi koos juhistega otse sinna näidikuplokki kuvada, siis sellest mugavusest ja headusest saad aru kui oled ka ise kasutanud. Ma varem mõtlesin sinuga sarnaselt ja esimene Passat oli analoognäidikutega, praegune on AID-ga ja tavapärast analoogi enam ei taha.
Soovitan kõigepealt ise asju proovida ja seejärel anda hinnang, mitte hinnata ilma kasutamiskogemuseta.
motors42 14. november 2019  22:43 Ebasobiv kommentaar
kui rekkajuht oled, siis ehk jah peab navi lahti olema koguaeg :) pealegi navi tarkvara teeb inimese loiuks ja mõttelaisaks. kiilub see navi sul kinni siis teed mää nagu lammas. eeltööna näiteks gogolest vaatad marsa järgi paari minutiga ja paned peast kohale. aga ega kõigile ei sobigi ise ntx söögitegemine ja aias toimetamine, tahavad bigmäki ja stuudiokorterit. igaühe enda valikud elus päeva lõpuks. kellegile ju tehakse seda kaupa, mida poes müüakse
irooniliselt 14. november 2019  23:09 Ebasobiv kommentaar
nagu keegi siin juba mainis, siis keskmine eestimaallane sõidab aastas 10000 km autoga. ma olen ise ka selline. see on nii vähe, et selleks ei tasu tegelikult autot üldse ostagi. teisest küljest on see päeva kohta ajaliselt nii vähe autos viibimist, et kui sa ikkagi auto ostad, siis ehk ei ole vaja siis neid lisasid punnitada. see tahvelarvutisse ära peidetud lõputud seadistamise võimalused jne - kui auto ise ei ole inimese jaoks eneseväljendamise vahend vms, siis ei oma ju tähtsust. Aga jah - paljude jaoks kipub see auto olema elus nii oluline asi, et viiendik palgast panna autokulude alla pole probleem. teisisõnu selline inimene teeb nädalas ühe päeva tööd selleks, et autot pidada. absurdne, kas ole?
murf 15. november 2019  00:04 Ebasobiv kommentaar
Navi tarkvara teeb inimese loiuks ja laisaks? Päris tõsiselt või? Kui su elus on ainus ajude pingutamise koht ainult autoroolis, siis ehk jah.
See aeg kui sa google mapsi vahid ja omale teed pähe õpid, olen ma ammu teel ja kasutan seda aega sihtkohas selleks milleks ma sinna lähen. Teiseks ei aita see google mapsi päheõppimine sind kuidagi reaalse liiklusolukorraga. Mine sõida näiteks Riias oma pähe õpitud marsuuti mööda ühest linnaotsast teise. Satud Daugavat ületades valele sillale kus parajasti avarii ning ummik ja sitsid seal, sest minna pole sealt enam ei vasakule ega paremale. Kui sul ajaga targemat teha pole, siis jah või kui elad a Kapa-Kohilas kus 5 min ühest küla otsast teise jõuad.
Lihtne näide enda elust. Mul tihti Tln-Riia ots, Baltikumi kontor seal. Norm sõiduaeg uksest-ukseni on 3h 55min, nats siia sinna. Olen sõitnud ilma Wazeta ja saanud ajaks 5h, sest sattusin valel ajal valesse kohta. Aitäh aga rohkem ei soovi;)
.......... 15. november 2019  06:47 Ebasobiv kommentaar
Ilmneb, et kõik, kes selliste ekraanidega autosid ostavad, navigeerivad igapäevaselt. Aga tahaks küsida, et kuidas enne elu käis, enne neid navisid- kas riiga sõit kestis kolm päeva?
murf 15. november 2019  09:50 Ebasobiv kommentaar
Kuidas elu enne autosid üldse käis või mobiiltelefone, interneti jne.? Seda demagoogiat, et milleks üldse midagi vaja on ja ilma saab ka väga hästi, seda võib siin lõputult ajada. Tore on neid hinnanguid lugeda inimestelt, kes ise pole antud asju kunagi kasutanud või üldse Passatiga sõitnudki, rääkimata omamisest. Keskenduks nüüd äkki ikka konkreetse auto arvustamisele, mitte keskmise eestlase teenistusele ja läbisõidule ning sellest saadud järeldusele, kas sellist autot tasub osta või kas üldse peab auto ostma. Keskmine eestlane ei ostagi Alltracki, ta ostab midagi muud.
to murf 15. november 2019  13:41 Ebasobiv kommentaar
kui keskmine eestlane hakkab kommentaaride peale mõtlema, et äkki tõepoolest ei ostaks üldse autot, või ostaks vähemate lisadega ja/või väiksema auto, siis see on väga hea tulemus ju :). ressursse kuluks autode tootmiseks vähem, õhk oleks puhtam ja müra oleks vähem. See Alltrack on väga hea auto - võin seda kinnitada ilma, et ma oleks sellega sõitnud.

murf 15. november 2019  17:17 Ebasobiv kommentaar
Vaevalt see keskmine eestlane kommentaaridest juhindub, pigem käitub siis vastupidi ja ostab viimase raha eest omale riistapikenduse:)
A selleks, et mõtleks rohelisemalt jne., selleks peaks hakkama Kaspar testima autode asemel alternatiivseid liikumisvahendeid. Täitsa lahe oleks Kaspar koos kaameramehega TLN linnaliini busse testimas ja arutlemas miks talle sellel liinil olev Scani rohkem meeldib, kui näiteks mingi linnalähedase liini hispaanlaste toodang. Või vastupidi.
;)
keskmise keskmine 16. november 2019  22:34 Ebasobiv kommentaar
Keskmine auto vanus eestis on 16 aastat. Seega keskmise eestlase ostuvalikutest on see auto veel 16 aastat väljas. Selle auto sihtgrupp on Eestis max 20000 inimest.
ruutu 17. november 2019  02:23 Ebasobiv kommentaar
55k€ on tõesti kosmos igalpool sõitva passati eest.
ehk on kvaliteet kõrgem kui superb scoudil.

samas hind on ikks ulme.
aga nt audi a4 allroad usun et veel kallim.

ehk minusugune ei leia et see on raha otstarbekas kulutamine .
ja sõidab oma kasutatud saksa masinaga edasi.
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(8)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(20)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

 
Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(6)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(2)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

 
Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(21)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(5)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(22)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller(1)

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(5)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

 
Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(48)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...