MOTORS24 TV

Tehnika TV - ROLI Blocks

Tehnika TV - ROLI Blocks (2)

Miks peaks ühel MIDI-klaveril olema pehmed klahvid? Ja kuidas saab muusikat teha üleüldse ilma klahvideta asjaga, mis on pealt pehme ja vilgub värviliselt? Laual on Seaboard Block, Lightpad Block ja Loop Block ...

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed (10)

Kui Kia Ceedil muutus nimekuju, aga auto jäi endiselt viieukseliseks luukpäraks, siis kunagine kolmeukseline pro_cee’d on tänaseks transformeerunud sportliku välimusega shooting brake'iks ProCeed.  Mitte ...

MOOTORISPORT

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler (1)

Täna avaldati 11. aprillil esilinastuva filmi „Ott Tänak – The Movie“ uus treiler, mis näitab, et film peaks kõnetama märksa laiemat publikut kui ainult rallifänne. See on inimlik lugu keerulise iseloomuga ...

Motors24 proovisõit - Dacia Duster

Dacia Dusterisse ei osanud me enne proovisõitu eriti kuidagi suhtuda - tegu on ju odava autoga, mille hinnanumber algab veidi alla kümne tuhande euro. Aga nagu selgus, võib ka odav väikeauto üllatada.  ...

KOMMENTAARID (64)

VL 28. jaanuar 2019  16:49 Ebasobiv kommentaar
Enamusel parketikatest pole LOCK režiimi, selles ongi suur vahe, kui esiratas juba ringi peale tõmbab istudki lumes. LOCK annab 50/50 veojõudu + 21 cm kliirens. Mokkad ja MLid jäävad kaugele maha.
DUSSE 28. jaanuar 2019  17:23 Ebasobiv kommentaar
85 kw on öige, mitte 80!
to ain 28. jaanuar 2019  18:06 Ebasobiv kommentaar
sa natuke rumaluke,ise arvad ennast olevat muidugi kõiketeadja,kahjuks pole see nii
Orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:50 Ebasobiv kommentaar
Selle raha eest on autot rohkem kui küll. Meil ostavad "kalevipojad ja sulevitütred" 10k eest 10 aastase saksa raipe ja remondivad nii et silm punnis ja pärak välja venitatud, kuid ei.... ego ei mahu mingisse Daciasse, sest, mis naaber, töökaaslased ja teised inimesed muidu arvavad, peavad nõrgaks ja napakaks.
to orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:57 Ebasobiv kommentaar
ÄRA KALEVIPOEGI IGALE POOLE TOPPI!nad pole ka kõikides eesti hädades süüdi!
Parm... 28. jaanuar 2019  23:03 Ebasobiv kommentaar
X-trail nelikvedu ja kerge masin. Vähe jama kylge pandud. Tagab edu!
Dttr3 29. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Orjamentaliteet räägib endast.Kes käaib sul mingi vana saksa pann osta-osta vana japsipann siis vast ei punni silmad peast aga perak ons niiehknaa pikalt rippu.
AntiOpel 29. jaanuar 2019  13:40 Ebasobiv kommentaar
Sai proovitud, äiale uut autot vaadates- noh, selle raha eest on autot kuhjaga. Materjalid viisakad, sõidab täitsa okeilt, ruumi on ka. Välimus on maitseküsimus, mulle isiklikult ei meeldi, äiale täitsa istus, suure tõenäosusega ta selle ka soetab. Selline paras vanainimese auto on ka oma olemuselt minu arvates. Lumes on kindlasti suutlikum, kui nt CR-V või Sportage, aga need autod pole ka Dusteri konkurendid. Ühe CR-V hinnaga ostad 2 Dusterit, paremal juhul 3. Niiet pole mõtet võrrelda.
Isiklikult ei ostaks seda autot, pigem ostaks mõne aasta vanuse Outbacki vms (kui nelikvedu taga ajaks, mis paksemas lumes või mudas hakkama saaks), aga täiesti saan aru neist, kes selle auto ostavad. Kui aga pole vaja sellist suutlikkust, siis nö parketimaasturina ostaks samuti midagi muud, kasvõi kasutatud CR-V. Mokkat ei tahaks näiteks ilma rahata ka. :) That´s my two cents.
Miks 29. jaanuar 2019  17:02 Ebasobiv kommentaar
Et ei saa võrrelda seda dusterit crv-ga?Kas ainult sellepärast et crv hind on oluliselt suurem?Duster on jällegi suutlikum kui mingi honda.
... 29. jaanuar 2019  17:18 Ebasobiv kommentaar
Dacia ostab see, kes ei hooli mingist märgist iluvõrel ja oskab raha lugeda. Dacia teeb täpselt sedasama, mis ülejäänudki autod, aga tunduvalt odavama hinnaga.
AntiOpel to Miks 30. jaanuar 2019  11:16 Ebasobiv kommentaar
Üksasi on muidugi suurem hind. Aga kui sa mõlemaga sõidad (mitte 300m prooviringi, vaid mõned päevad näiteks), siis saad aru ka, kui erinevad need autod on ja miks neid võrrelda ei saa- Honda materjalid, koostekvaliteet, sõidumugavus jms- ühesõnaga neid autosid ei saa võrrelda. Ega peagi saama. See säästu-Renoo võib ju suutlikum olla, aga samamoodi on ka vana Niva suutlikum. Ja see vana Niva on ilmselt ka sellest vaesemehe renoost suutlikum. Pigem on Dusteri konkurendid just sellised Suzuki Vitara- laadsed suhteliselt suutlikud, aga odavad parketikad.
Dacia teeb ära vajaliku- viib su punktist A punkti B mitte mingit emotsiooni vms pakkumata. Ja kes sellega rahuldub, siis neile ongi see auto mõeldud. Kes aga ka mingeid mugavusi tahab, on nõus selle eest maksma ning neile pole see auto ilmselgelt mõeldud (a´la CR-V või RAV4 ostja).
VL 30. jaanuar 2019  11:37 Ebasobiv kommentaar
Misasi on üldse mugavus? Vastu plast vs pehmemat armatuuri kopsimine? Dusteri vedrustus on ülimugav (eriti kehval teel), iste on ok, ülearust müra pole ollagi, miski ei nagise. Milles seisneb see kehvem koostekvaliteet? Mis mugavust ja emotsooni see need c-rv ja rav neljad siis lisasks pakuvad? Läbivuse kohapealt tuleks võrrelda Vitara asemel hoopis Jimniga. See on emotsioon. Rohkemat lugemist leiab https://www.accelerista.com/proovisoidud/dacia-duster-nelikuproov/
AntiOpel 30. jaanuar 2019  12:24 Ebasobiv kommentaar
Milleks minna käima selle peale, kui keegi avaldab arvamust, et Duster ei olegi maailma parim auto? Igaühele oma- mina ei tahaks seda autot ilma rahata ka, aga kui sinu jaoks on ta ideaalne- lase käia, naudi. Näppisin seda Dusterit päris tükk aega, CR-V´ga kogemus igapäevane no ja on vahe sees- ja peabki olema, vaata hinnasilte. Sõita on CR-V vaiksem, istmed on mugavamad, isteasend on parem jne. Aga see on kõik minu seisukoht- sa ei pea sellega leppima. Jumala eest, keegi ei käsigi. Aga sellepeale nüüd käima minna? No ma ei tea.
VL 30. jaanuar 2019  13:01 Ebasobiv kommentaar
@OpeliAnti, vale mulje, keski ei läinud käima. Lihtsalt tekkisid retoorilised küsimused :) Vahel olen sõitnud tuttavate MLi ja X5 ga. Omanikelt kuuleb kõva kiidulaulu tohutust sõidumugavusest, aga tegelikkus paneb õlgu kehitama. Noh on pisut tummisem ja mootor võimsam aga, mitte palju rohkemat ja kindlasti mitte kordades parem nagu (uue) hind.
... 30. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Inimene, kes räägib, et ei taha "tasuta kah" on kas puruloll või lihtsalt kibestunud! Mina võtaksin selle kahel käel tasuta vastu, isegi kui see mulle ei meeldi, ikka võtaksin, sest paneksin ta odavalt müüki ja saaksin vastu raha. Sama hästi võiks siis öelda juba, et ma ei taha raha tasuta kah...seda ma aga juba teps mitte ei usu! Väga loll jutt igal-juhul Ja muide, keegi pole siin "käima läinud".
täiesti nõus 30. jaanuar 2019  14:18 Ebasobiv kommentaar
Ega ta olegi mingi linnamehe masin. Automaatkasti ei pakuta ja edev ka ei ole. Emotsiooni kindlasti pakub, kui täistuisanud külavaheteelt suuremale maanteele pääseb ja seenel käies esimese kännu juures mahalsid välja ei lase. Masin ei ole kahtlemata mõeldud asfalteeritud eurotripi tegemiseks.

Kolm korda kallimad masinad pakuvad emotsiooni, kui kellegi uksejälje täkke kerelt leiad või foori tagant teistele tagatulesid saad näidata. Selleks peavad tuled ägedad olema. Kas kodus pehmel diivanil istumine on mingi eriline emotsioon? Vaevalt. Aga kuidas on see emotsioon auto diivani mugavusega istmetes istudes? Mugavus ja emotsioon ei ole sünonüümid.
crv on mingi mugavuse etalon? 30. jaanuar 2019  16:08 Ebasobiv kommentaar
Kui crv on mingi mugavuse etalon, siis inimene selgelt ei tea millest ta räägib. Ei tasu sellist jama ajada kui pole mugava autoga sõita saanud. Ja üldse kas keegi väitis nagu duster erilist mugavust pakkuma peab... Tähtis et saab punktist A punkti B ja seda igal aastaajal iga ilmaga igas kolkas ja ilma higistamata. Kõik masinad seda ei suuda tagada, crv kindlasti mitte. Mõned on lihtsalt linnaautod (crv) ja teised on natuke võimekamad ehk universaalsed tööloomad.

reaalne nelivedu 30. jaanuar 2019  16:55 Ebasobiv kommentaar
Mõni ostab omale CRV vms elektroolise-parketimaasturi ja kujutab ette et jube hea.

Samahästi võiks endale osta ka lõunaeuroopa MS lamellid alla ja arvata et on päris nagu talverehv. Jah linnas saab hakkama üldjuhul. Aga turvalisuse mõttes on ebakindel. Mis siis kui juhtub ekstreemsem olukord?

Täpselt sama on ju ABSi, airbagi, traction-controli jms süsteemidega. 99% ajast pole neid vaja, kuid kui on vaja - siis täiega. Ma küll enda autole ei taha airbagi sellepärast et roolil see kirjas oleks. Tahan kindel olla et kui on vaja siis igas olukorras asi töötaks minu heaks. Ükskõik mis ilm väljas on. 4x4 süsteemi ei taha ka sellist poolikut, mis töötab ainult siis kui lund ees ei ole.
. 30. jaanuar 2019  18:56 Ebasobiv kommentaar
Dusteriga on tätsa võimalik jutist näiteks 300km läbi sõita ja selle peale ei hakka valutama selg ega kael ega käed ega miski muu- sõidumugavus on täiesti tasemel. Ja kõrvad ka ei löö pilli müra tõttu. Igasugu emotsioonide ja mugavuse jüngrid ilmselt sõidavadki päevade kaupa 500km otsi oma mugavate tseeerrveedega.
Ikka täitsa pekkis on see pildimäng- terve maailma jalgrattad või hüdrandid tuleb läbi klikkida
eelmisele 30. jaanuar 2019  20:33 Ebasobiv kommentaar
irwwww mul sama vahepeal siin,motors24 on väga usin pildiküsija ning tahab ikka kindlasti teada,et tegu pole robotiga:D
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler (1)

Täna avaldati 11. aprillil esilinastuva filmi „Ott Tänak – The Movie“ uus treiler, mis näitab, et film peaks kõnetama märksa laiemat publikut kui ainult rallifänne. See on inimlik lugu keerulise iseloomuga ...

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed (10)

Kui Kia Ceedil muutus nimekuju, aga auto jäi endiselt viieukseliseks luukpäraks, siis kunagine kolmeukseline pro_cee’d on tänaseks transformeerunud sportliku välimusega shooting brake'iks ProCeed.  Mitte ...

Tehnika TV - ROLI Blocks

Tehnika TV - ROLI Blocks (2)

Miks peaks ühel MIDI-klaveril olema pehmed klahvid? Ja kuidas saab muusikat teha üleüldse ilma klahvideta asjaga, mis on pealt pehme ja vilgub värviliselt? Laual on Seaboard Block, Lightpad Block ja Loop Block ...

Motors24 proovisõit - Porsche Macan

Motors24 proovisõit - Porsche Macan (20)

Kui Cayenne on Porsche mudelirivisse kuulunud juba 2000ndate aastate algusest, siis väike Macan on omajagu värskem toode. Ja nagu elu on näidanud, oli tegu ühe vägagi eduka uue tulemisega, sest äsja uuendatud ...

Amperi garaaž - Reynard 903

Amperi garaaž - Reynard 903 (1)

Seekord räägib Lauri teile vahelduseks ühe "välismaise" vormeli loo, mis on Amperi töökojas uuestisündi ootamas ning ka Amperette projektiga on üht-teist toimunud. 

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

11. aprillil esilinastub kinodes üle Eesti film, mis avab ukse Ott Tänaku ellu ja rallimaailma telgitagustesse. Piletid esilinastustele jõudsid müüki vaid nädalapäevad tagasi ning suur osa neist on juba ...

Tehnika TV - Tõuksid lumes

Tehnika TV - Tõuksid lumes (1)

Asfaldil sõitis Gpad F3 päris nobedalt, aga kuidas on lood lumega? Lumes on veel Gpad Joyride, Dualtron Ultra ja King Song 16S. Keda aga elekter ja lumi ei huvita, saab võrrelda kahe kaamera ja ühe ...

 
Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic

Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic (24)

Kui C-klassi väline kosmeetiline uuenduskuur on olnud üsnagi tavapärane, siis auto seest võib leida nii mõndagi uut.  Uuendusi on ka mootorivalikus - C 200 tähendab nüüd 1,5-liitrist turbomootorit.  ...

Tehnika TV - OnePlus 6T

Tehnika TV - OnePlus 6T (1)

Oneplus 6T on nüüd karbist välja võetud ja päriselt järgi proovitud. Nii mõnedki asjad pole just väga hästi, aga on ka täpselt vastupidi. Mis need asjad on, selgub saatest. 

Tehnika TV - OnePlus 6T karp

Tehnika TV - OnePlus 6T karp (7)

Tänases saates reageerime eelmisele saatele ja teeme lahti OnePlus 6T karbi. Mis seal sees on, paistab saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (35)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (13)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

Tehnika TV - Google Family Link

Tehnika TV - Google Family Link

Kui olete juhtumisi laps, kes sai kingituseks näiteks mobiiltelefoni ja ei raatsi seda enam käest ära panna, on abiks Google Family Link. Kuidas see täpsemalt toimib, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Motors24 proovisõit - Peugeot 508 (46)

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Paneme kõrvuti DJI kuuma kardaanriputi ja GoPro Hero 7 ja proovime aru saada, kas neid üldse saab võrrelda. Osmo Pocket tekitab igatahes segaseid mõtteid – milliseid täpsemalt, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid (22)

Selle aasta viimane proovisõit on 25. sünnipäeva tähistav Kia Sportage, mille esimene põlvkond oli ka Eestis omal ajal üsnagi populaarne auto.  2018. aasta mudeliuuenduse üks olulisim uudis on ...

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Aasta viimase tehnikasaate sisustab viimane GoPro Hero. Mis on hästi ja mis võiks olla veel paremini, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid (29)

Tänases saates on peategelasteks tegelikult kaks autot - esmalt eestlaste kauaagse lemmiku Honda CR-V verivärske 1,5 liitrise turbotatud bensiinimootoriga versioon. Teine kangelane on tema hübriidajamiga ...

Tehnika TV - Jõulusaade 2018

Tehnika TV - Jõulusaade 2018 (2)

Kas võtta laenu või kinkida midagi hoopiski vanaemale? Saatest selgub nii mõndagi.

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (22)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

 
Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (8)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (12)

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo on meie proovisõiduautode ajaloost ilmselt üks kõige pikema ja keerulisema nimega sõiduk. Aga tegelikult on kõik lihtne - tegu on nimelt universaalkerega Porsche ...

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music (1)

Täna on saates palju küsimusi ja vähemalt kaks vastust. 

Motors24 proovisõit - Ford Focus

Motors24 proovisõit - Ford Focus (69)

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Anki Vector

Tehnika TV - Anki Vector (6)

Kaspar on kuri ja Glen on sentimentaalne - miks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter (7)

Peugeot Partneri ja Citroen Berlingo nimed eestlastele tutvustamist ei vaja. Nüüd on aga istmetega Partner saanud nimeks Rifter ja perekonnas on lisaks Berlingole nüüd ka Opel Combo.  Auto nina on ...

Tehnika TV - Sonos

Tehnika TV - Sonos (5)

Täna on laual Sonos Beam, Sonos One, Sonos Playbar ja põrandal Sonos Sub. Mille poolest on Sonose kõlarid teistmoodi teistest ja mis on trueplay, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe (16)

Hyundai Santa Fe esimest põlvkonda just üleliia ilusaks autoks pidada ei saanud - omapärased punnitavad tuled olid üsnagi harjumatud.  Uus neljanda põlvkonna Santa Fe näeb aga igati moodne välja ja auto ...

Tehnika TV - iPhone XS ja XR

Tehnika TV - iPhone XS ja XR (2)

Tänases saates selgub, miks on viimasel ajal pildis olnud Nokia Lumia ja kuidas profid iPhone’i ekraani heledust reguleerivad. 

Motors24 proovisõit - Audi Q8

Motors24 proovisõit - Audi Q8 (20)

Kui BMW X6 oli Saksa kolmikust esimene, kes sportliku kupeedžiibiga julges lagedale tulla, siis Audi on nüüd, ligi 10 aastat hiljem, viimane. Aga samas on ta ka kõige värskem ja mõneti ka erilisem.  ...

Tehnika TV - Yamaha MusicCast

Tehnika TV - Yamaha MusicCast (2)

Täna on laual Yamaha uued MusicCast-kõlarid 20, 50 ja BAR 400. Proovime aru saada, kui libedalt MusicCast toimib ja kuidas uued kõlarid häälitsevad.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter (2)

Mercedes Sprinter, mida on läbi aegade müüdud ligi sajakolmekümnes riigis enam kui 3.4 miljonit ühikut, on jõudnud oma kolmanda põlvkonnani. Uuendusteks on näiteks ka esiveo võimalus, millel on 80 mm madalam ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9 (3)

Samsung on valmis saanud maailma kõige kaamerarohkemad telefonid, millel on kahe peale kokku seitse kaamerat – kui eesmisi mitte arvestada. Miks neid nii palju on ja miks üleüldse peaks ostma A-seeria ...

Motors24 proovisõit - Mazda 6

Motors24 proovisõit - Mazda 6 (10)

Mazda 6, mis kunagi sai kuulsaks kui väga roostealdis auto, on tänaseks ennast tõsiselt parandanud - roosteprobleemid on jäänud minevikku ning uue 6 varustus ja salongimaterjalid on ilmselt oma klassi ...

 
Bike Motors - Yamaha Wide Star

Bike Motors - Yamaha Wide Star (1)

Seekord vaatame üle ühe suuremootorilise Yamaha, mis Motoremi meistrimeeste abiga sai omale uueks nimeks Wide Star. 

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad (1)

Täna on laual kaamerad, millest saab pildi kohe kätte: Polaroid Onestep+, Fujifilm Instax Mini ja SQ6, Kodak Mini Shot, Leica Sofort ja Polaroid Snap ja POP. Nagu saatest selgub, on aga tegemist päris ...

Motors24 proovisõit - Ford F-150

Motors24 proovisõit - Ford F-150 (43)

Ford F-150 on endiselt USA müügitabelite tipus - umbes nii, nagu meil Eestis võimutses mõned ajad tagasi Škoda Octavia ja nüüd teevad sama erinevad linnadžiibid. Seega - võtsimegi portsu erinevaid parameetreid ...

Tehnika TV - King Song 18L

Tehnika TV - King Song 18L (5)

Nüüd on Eestiski saadaval suured ja kiired üherattalised ehk EUC-d. Kui suured ja kiired, selgub saatest.

Tehnika TV - Canon EOS R

Tehnika TV - Canon EOS R

EOS R on suur samm Canoni jaoks. Kui suur võiks see samm olla teiste jaoks, proovime selgusele jõuda saates..

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS (13)

Mercedes CLS, mida võib pidada sportlike sedaankupeede pioneeriks, on jõudnud kolmanda põlvkonnani. Ja kuigi ta baseerub E-klassi sedaanil, siis sõiduomadused on tal sootuks teistsugused.  Esiosa disain on ...

Tehnika TV - Photokina 2018

Tehnika TV - Photokina 2018 (3)

Glen käis välismaal ja tõi kaasa komme, asju, pilte ja videoid. Milliseid täpsemalt, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus (19)

Tegelikult Urus ei ole Lamborghinil sugugi esimene katse maastikusõidukit valmistada - nimelt 80ndate lõpus valmis väikeseerias legendaarne, toonane maailma kõige kiireim maastikuauto Lamborghini LM002.  ...

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex (4)

Need on lastele mõeldud käekellad, millega saab rääkida ja mida saab positsioneerida. Elisa pani neile nimeks Põnniradar ja meie võtsime ja proovisime Põnniradarid laste peal järele. 

Motors24 proovisõit - Kia Ceed

Motors24 proovisõit - Kia Ceed (24)

Kia cee'di uuendamine võeti nii tõsiselt käsile, et isegi nimi on autol uus ja olles nüüd lihtsalt Ceed. Aga tegelikult on veel väga palju asju paremaks tehtud - ja tehtud on suisa nii hästi, et värskes Auto ...

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Täna demonstreerib Glen uskumatult nõtkeid tantsusamme ja jäädvustab selle ilu loomulikult DJI Mavic 2 Pro isiklikult.

Motors24 proovisõit - Volvo V60

Motors24 proovisõit - Volvo V60 (19)

Volvo on viimastel aastatel riburada pidi oma mudeleid uuendanud ja nüüd on ette võetud 60-seeria uuendamine. Ja erinevalt eelmisest V60-st, mis oma ruumikusega just väga ei hiilanud, on uus V60 taas üks suur ...

Amperi Garaaž - MoMus külas

Amperi Garaaž - MoMus külas (2)

Mootorispordi Muuseumi eelmises saates sai räägitud muuseumi saamisloost. Nüüd aga läheme piilume muuseumisse sisse ja vaatame, mis seal veel põnevat peale Estonia vormelite leida võib. 

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch (4)

Samsung on taaskord uuendanud oma nutikellade kollektsiooni, mida presenteeriti ka IFAl. Millised on esmased mitte-nii-väga-nutikate kasutajate muljed, selgub saatest.