MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

SISUTURUNDUS

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Dacia Duster

Dacia Dusterisse ei osanud me enne proovisõitu eriti kuidagi suhtuda - tegu on ju odava autoga, mille hinnanumber algab veidi alla kümne tuhande euro. Aga nagu selgus, võib ka odav väikeauto üllatada.  ...

KOMMENTAARID (64)

VL 28. jaanuar 2019  16:49 Ebasobiv kommentaar
Enamusel parketikatest pole LOCK režiimi, selles ongi suur vahe, kui esiratas juba ringi peale tõmbab istudki lumes. LOCK annab 50/50 veojõudu + 21 cm kliirens. Mokkad ja MLid jäävad kaugele maha.
DUSSE 28. jaanuar 2019  17:23 Ebasobiv kommentaar
85 kw on öige, mitte 80!
to ain 28. jaanuar 2019  18:06 Ebasobiv kommentaar
sa natuke rumaluke,ise arvad ennast olevat muidugi kõiketeadja,kahjuks pole see nii
Orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:50 Ebasobiv kommentaar
Selle raha eest on autot rohkem kui küll. Meil ostavad "kalevipojad ja sulevitütred" 10k eest 10 aastase saksa raipe ja remondivad nii et silm punnis ja pärak välja venitatud, kuid ei.... ego ei mahu mingisse Daciasse, sest, mis naaber, töökaaslased ja teised inimesed muidu arvavad, peavad nõrgaks ja napakaks.
to orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:57 Ebasobiv kommentaar
ÄRA KALEVIPOEGI IGALE POOLE TOPPI!nad pole ka kõikides eesti hädades süüdi!
Parm... 28. jaanuar 2019  23:03 Ebasobiv kommentaar
X-trail nelikvedu ja kerge masin. Vähe jama kylge pandud. Tagab edu!
Dttr3 29. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Orjamentaliteet räägib endast.Kes käaib sul mingi vana saksa pann osta-osta vana japsipann siis vast ei punni silmad peast aga perak ons niiehknaa pikalt rippu.
AntiOpel 29. jaanuar 2019  13:40 Ebasobiv kommentaar
Sai proovitud, äiale uut autot vaadates- noh, selle raha eest on autot kuhjaga. Materjalid viisakad, sõidab täitsa okeilt, ruumi on ka. Välimus on maitseküsimus, mulle isiklikult ei meeldi, äiale täitsa istus, suure tõenäosusega ta selle ka soetab. Selline paras vanainimese auto on ka oma olemuselt minu arvates. Lumes on kindlasti suutlikum, kui nt CR-V või Sportage, aga need autod pole ka Dusteri konkurendid. Ühe CR-V hinnaga ostad 2 Dusterit, paremal juhul 3. Niiet pole mõtet võrrelda.
Isiklikult ei ostaks seda autot, pigem ostaks mõne aasta vanuse Outbacki vms (kui nelikvedu taga ajaks, mis paksemas lumes või mudas hakkama saaks), aga täiesti saan aru neist, kes selle auto ostavad. Kui aga pole vaja sellist suutlikkust, siis nö parketimaasturina ostaks samuti midagi muud, kasvõi kasutatud CR-V. Mokkat ei tahaks näiteks ilma rahata ka. :) That´s my two cents.
Miks 29. jaanuar 2019  17:02 Ebasobiv kommentaar
Et ei saa võrrelda seda dusterit crv-ga?Kas ainult sellepärast et crv hind on oluliselt suurem?Duster on jällegi suutlikum kui mingi honda.
... 29. jaanuar 2019  17:18 Ebasobiv kommentaar
Dacia ostab see, kes ei hooli mingist märgist iluvõrel ja oskab raha lugeda. Dacia teeb täpselt sedasama, mis ülejäänudki autod, aga tunduvalt odavama hinnaga.
AntiOpel to Miks 30. jaanuar 2019  11:16 Ebasobiv kommentaar
Üksasi on muidugi suurem hind. Aga kui sa mõlemaga sõidad (mitte 300m prooviringi, vaid mõned päevad näiteks), siis saad aru ka, kui erinevad need autod on ja miks neid võrrelda ei saa- Honda materjalid, koostekvaliteet, sõidumugavus jms- ühesõnaga neid autosid ei saa võrrelda. Ega peagi saama. See säästu-Renoo võib ju suutlikum olla, aga samamoodi on ka vana Niva suutlikum. Ja see vana Niva on ilmselt ka sellest vaesemehe renoost suutlikum. Pigem on Dusteri konkurendid just sellised Suzuki Vitara- laadsed suhteliselt suutlikud, aga odavad parketikad.
Dacia teeb ära vajaliku- viib su punktist A punkti B mitte mingit emotsiooni vms pakkumata. Ja kes sellega rahuldub, siis neile ongi see auto mõeldud. Kes aga ka mingeid mugavusi tahab, on nõus selle eest maksma ning neile pole see auto ilmselgelt mõeldud (a´la CR-V või RAV4 ostja).
VL 30. jaanuar 2019  11:37 Ebasobiv kommentaar
Misasi on üldse mugavus? Vastu plast vs pehmemat armatuuri kopsimine? Dusteri vedrustus on ülimugav (eriti kehval teel), iste on ok, ülearust müra pole ollagi, miski ei nagise. Milles seisneb see kehvem koostekvaliteet? Mis mugavust ja emotsooni see need c-rv ja rav neljad siis lisasks pakuvad? Läbivuse kohapealt tuleks võrrelda Vitara asemel hoopis Jimniga. See on emotsioon. Rohkemat lugemist leiab https://www.accelerista.com/proovisoidud/dacia-duster-nelikuproov/
AntiOpel 30. jaanuar 2019  12:24 Ebasobiv kommentaar
Milleks minna käima selle peale, kui keegi avaldab arvamust, et Duster ei olegi maailma parim auto? Igaühele oma- mina ei tahaks seda autot ilma rahata ka, aga kui sinu jaoks on ta ideaalne- lase käia, naudi. Näppisin seda Dusterit päris tükk aega, CR-V´ga kogemus igapäevane no ja on vahe sees- ja peabki olema, vaata hinnasilte. Sõita on CR-V vaiksem, istmed on mugavamad, isteasend on parem jne. Aga see on kõik minu seisukoht- sa ei pea sellega leppima. Jumala eest, keegi ei käsigi. Aga sellepeale nüüd käima minna? No ma ei tea.
VL 30. jaanuar 2019  13:01 Ebasobiv kommentaar
@OpeliAnti, vale mulje, keski ei läinud käima. Lihtsalt tekkisid retoorilised küsimused :) Vahel olen sõitnud tuttavate MLi ja X5 ga. Omanikelt kuuleb kõva kiidulaulu tohutust sõidumugavusest, aga tegelikkus paneb õlgu kehitama. Noh on pisut tummisem ja mootor võimsam aga, mitte palju rohkemat ja kindlasti mitte kordades parem nagu (uue) hind.
... 30. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Inimene, kes räägib, et ei taha "tasuta kah" on kas puruloll või lihtsalt kibestunud! Mina võtaksin selle kahel käel tasuta vastu, isegi kui see mulle ei meeldi, ikka võtaksin, sest paneksin ta odavalt müüki ja saaksin vastu raha. Sama hästi võiks siis öelda juba, et ma ei taha raha tasuta kah...seda ma aga juba teps mitte ei usu! Väga loll jutt igal-juhul Ja muide, keegi pole siin "käima läinud".
täiesti nõus 30. jaanuar 2019  14:18 Ebasobiv kommentaar
Ega ta olegi mingi linnamehe masin. Automaatkasti ei pakuta ja edev ka ei ole. Emotsiooni kindlasti pakub, kui täistuisanud külavaheteelt suuremale maanteele pääseb ja seenel käies esimese kännu juures mahalsid välja ei lase. Masin ei ole kahtlemata mõeldud asfalteeritud eurotripi tegemiseks.

Kolm korda kallimad masinad pakuvad emotsiooni, kui kellegi uksejälje täkke kerelt leiad või foori tagant teistele tagatulesid saad näidata. Selleks peavad tuled ägedad olema. Kas kodus pehmel diivanil istumine on mingi eriline emotsioon? Vaevalt. Aga kuidas on see emotsioon auto diivani mugavusega istmetes istudes? Mugavus ja emotsioon ei ole sünonüümid.
crv on mingi mugavuse etalon? 30. jaanuar 2019  16:08 Ebasobiv kommentaar
Kui crv on mingi mugavuse etalon, siis inimene selgelt ei tea millest ta räägib. Ei tasu sellist jama ajada kui pole mugava autoga sõita saanud. Ja üldse kas keegi väitis nagu duster erilist mugavust pakkuma peab... Tähtis et saab punktist A punkti B ja seda igal aastaajal iga ilmaga igas kolkas ja ilma higistamata. Kõik masinad seda ei suuda tagada, crv kindlasti mitte. Mõned on lihtsalt linnaautod (crv) ja teised on natuke võimekamad ehk universaalsed tööloomad.

reaalne nelivedu 30. jaanuar 2019  16:55 Ebasobiv kommentaar
Mõni ostab omale CRV vms elektroolise-parketimaasturi ja kujutab ette et jube hea.

Samahästi võiks endale osta ka lõunaeuroopa MS lamellid alla ja arvata et on päris nagu talverehv. Jah linnas saab hakkama üldjuhul. Aga turvalisuse mõttes on ebakindel. Mis siis kui juhtub ekstreemsem olukord?

Täpselt sama on ju ABSi, airbagi, traction-controli jms süsteemidega. 99% ajast pole neid vaja, kuid kui on vaja - siis täiega. Ma küll enda autole ei taha airbagi sellepärast et roolil see kirjas oleks. Tahan kindel olla et kui on vaja siis igas olukorras asi töötaks minu heaks. Ükskõik mis ilm väljas on. 4x4 süsteemi ei taha ka sellist poolikut, mis töötab ainult siis kui lund ees ei ole.
. 30. jaanuar 2019  18:56 Ebasobiv kommentaar
Dusteriga on tätsa võimalik jutist näiteks 300km läbi sõita ja selle peale ei hakka valutama selg ega kael ega käed ega miski muu- sõidumugavus on täiesti tasemel. Ja kõrvad ka ei löö pilli müra tõttu. Igasugu emotsioonide ja mugavuse jüngrid ilmselt sõidavadki päevade kaupa 500km otsi oma mugavate tseeerrveedega.
Ikka täitsa pekkis on see pildimäng- terve maailma jalgrattad või hüdrandid tuleb läbi klikkida
eelmisele 30. jaanuar 2019  20:33 Ebasobiv kommentaar
irwwww mul sama vahepeal siin,motors24 on väga usin pildiküsija ning tahab ikka kindlasti teada,et tegu pole robotiga:D
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(5)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(16)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

 
Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(4)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

 
Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

 
Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

 
Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque(7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S(4)

Porsche Cayenne on alati olnud juhitavuse poolest üks parimaid linnadžiipe. Ja nüüd, koos viimase mudeliuuendusega, on ta tõenäoliselt ka üks kõige ilusam linnadžiip.  Cayenne S tähendab 2,9-liitrise ...

 
Tehnika TV - iPad

Tehnika TV - iPad(4)

Kaspar presenteerib uut logo ja Glen on keerulises olukorras. Millises täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer

Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer(17)

Uut Subaru Foresteri asjatundmatuma pilguga vaadates võib tunduda isegi, et auto on täpselt samasuguseks jäänud. Tegelikkus on aga see, et auto täiesti uus - alates selle platvormist kuni uue hübriidse ...

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400(5)

Täna vaatab Glen kilomeetri kauguselt Eesti lippu ja Kaspar autofookustab 0,02 sekundiga.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S(12)

Sportautosid, millel kapoti all üle 500 hobujõu, meie proovisõidurubriiki just liiga tihti ei sattu. Seda suurem aga oli rõõm võtta see 2015. mudeliaasta AMG GT S ning teha sellega väike proovisõit. Ja nagu ...

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Olge hoiatatud – tänane saade sisaldab audiovisuaalset sisu, mis ei sobi alaealistele. Milline see sisu on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter(14)

Volkswageni kõige suuremad kaubikud ja bussid on viimase kahe põlvkonna jooksul kandnud Crafteri nime ning eelmise põlvkonna Crafter oli tegelikult hoopis Mercedes-Benz Sprinteri lähisugulane. Nüüd on ...

Tehnika TV - Huawei P30 Pro

Tehnika TV - Huawei P30 Pro(4)

Kokku 5 kaamerat ja täpselt 100 megapikslit. Ja 8,5 kordne optiline suum. Ja see pole veel kõik, sest Huawei uus superkaameratelefon näeb ka pimedas kohas. Mis seal näha on, selgub saates.

 
Motors24 proovisõit - Toyota Corolla

Motors24 proovisõit - Toyota Corolla(33)

Toyota Corolla on olnud läbi põlvkondade vaieldamatult väga populaarne auto. Seega on uuel Corollal vaja väga suured saapad täita ning lisaks peab ta suutma asendada ka puhkusele saadetud Avensist.  ...