MOTORS24 TV

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(42)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Dacia Duster

Dacia Dusterisse ei osanud me enne proovisõitu eriti kuidagi suhtuda - tegu on ju odava autoga, mille hinnanumber algab veidi alla kümne tuhande euro. Aga nagu selgus, võib ka odav väikeauto üllatada.  ...

KOMMENTAARID (64)

VL 28. jaanuar 2019  16:49 Ebasobiv kommentaar
Enamusel parketikatest pole LOCK režiimi, selles ongi suur vahe, kui esiratas juba ringi peale tõmbab istudki lumes. LOCK annab 50/50 veojõudu + 21 cm kliirens. Mokkad ja MLid jäävad kaugele maha.
DUSSE 28. jaanuar 2019  17:23 Ebasobiv kommentaar
85 kw on öige, mitte 80!
to ain 28. jaanuar 2019  18:06 Ebasobiv kommentaar
sa natuke rumaluke,ise arvad ennast olevat muidugi kõiketeadja,kahjuks pole see nii
Orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:50 Ebasobiv kommentaar
Selle raha eest on autot rohkem kui küll. Meil ostavad "kalevipojad ja sulevitütred" 10k eest 10 aastase saksa raipe ja remondivad nii et silm punnis ja pärak välja venitatud, kuid ei.... ego ei mahu mingisse Daciasse, sest, mis naaber, töökaaslased ja teised inimesed muidu arvavad, peavad nõrgaks ja napakaks.
to orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:57 Ebasobiv kommentaar
ÄRA KALEVIPOEGI IGALE POOLE TOPPI!nad pole ka kõikides eesti hädades süüdi!
Parm... 28. jaanuar 2019  23:03 Ebasobiv kommentaar
X-trail nelikvedu ja kerge masin. Vähe jama kylge pandud. Tagab edu!
Dttr3 29. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Orjamentaliteet räägib endast.Kes käaib sul mingi vana saksa pann osta-osta vana japsipann siis vast ei punni silmad peast aga perak ons niiehknaa pikalt rippu.
AntiOpel 29. jaanuar 2019  13:40 Ebasobiv kommentaar
Sai proovitud, äiale uut autot vaadates- noh, selle raha eest on autot kuhjaga. Materjalid viisakad, sõidab täitsa okeilt, ruumi on ka. Välimus on maitseküsimus, mulle isiklikult ei meeldi, äiale täitsa istus, suure tõenäosusega ta selle ka soetab. Selline paras vanainimese auto on ka oma olemuselt minu arvates. Lumes on kindlasti suutlikum, kui nt CR-V või Sportage, aga need autod pole ka Dusteri konkurendid. Ühe CR-V hinnaga ostad 2 Dusterit, paremal juhul 3. Niiet pole mõtet võrrelda.
Isiklikult ei ostaks seda autot, pigem ostaks mõne aasta vanuse Outbacki vms (kui nelikvedu taga ajaks, mis paksemas lumes või mudas hakkama saaks), aga täiesti saan aru neist, kes selle auto ostavad. Kui aga pole vaja sellist suutlikkust, siis nö parketimaasturina ostaks samuti midagi muud, kasvõi kasutatud CR-V. Mokkat ei tahaks näiteks ilma rahata ka. :) That´s my two cents.
Miks 29. jaanuar 2019  17:02 Ebasobiv kommentaar
Et ei saa võrrelda seda dusterit crv-ga?Kas ainult sellepärast et crv hind on oluliselt suurem?Duster on jällegi suutlikum kui mingi honda.
... 29. jaanuar 2019  17:18 Ebasobiv kommentaar
Dacia ostab see, kes ei hooli mingist märgist iluvõrel ja oskab raha lugeda. Dacia teeb täpselt sedasama, mis ülejäänudki autod, aga tunduvalt odavama hinnaga.
AntiOpel to Miks 30. jaanuar 2019  11:16 Ebasobiv kommentaar
Üksasi on muidugi suurem hind. Aga kui sa mõlemaga sõidad (mitte 300m prooviringi, vaid mõned päevad näiteks), siis saad aru ka, kui erinevad need autod on ja miks neid võrrelda ei saa- Honda materjalid, koostekvaliteet, sõidumugavus jms- ühesõnaga neid autosid ei saa võrrelda. Ega peagi saama. See säästu-Renoo võib ju suutlikum olla, aga samamoodi on ka vana Niva suutlikum. Ja see vana Niva on ilmselt ka sellest vaesemehe renoost suutlikum. Pigem on Dusteri konkurendid just sellised Suzuki Vitara- laadsed suhteliselt suutlikud, aga odavad parketikad.
Dacia teeb ära vajaliku- viib su punktist A punkti B mitte mingit emotsiooni vms pakkumata. Ja kes sellega rahuldub, siis neile ongi see auto mõeldud. Kes aga ka mingeid mugavusi tahab, on nõus selle eest maksma ning neile pole see auto ilmselgelt mõeldud (a´la CR-V või RAV4 ostja).
VL 30. jaanuar 2019  11:37 Ebasobiv kommentaar
Misasi on üldse mugavus? Vastu plast vs pehmemat armatuuri kopsimine? Dusteri vedrustus on ülimugav (eriti kehval teel), iste on ok, ülearust müra pole ollagi, miski ei nagise. Milles seisneb see kehvem koostekvaliteet? Mis mugavust ja emotsooni see need c-rv ja rav neljad siis lisasks pakuvad? Läbivuse kohapealt tuleks võrrelda Vitara asemel hoopis Jimniga. See on emotsioon. Rohkemat lugemist leiab https://www.accelerista.com/proovisoidud/dacia-duster-nelikuproov/
AntiOpel 30. jaanuar 2019  12:24 Ebasobiv kommentaar
Milleks minna käima selle peale, kui keegi avaldab arvamust, et Duster ei olegi maailma parim auto? Igaühele oma- mina ei tahaks seda autot ilma rahata ka, aga kui sinu jaoks on ta ideaalne- lase käia, naudi. Näppisin seda Dusterit päris tükk aega, CR-V´ga kogemus igapäevane no ja on vahe sees- ja peabki olema, vaata hinnasilte. Sõita on CR-V vaiksem, istmed on mugavamad, isteasend on parem jne. Aga see on kõik minu seisukoht- sa ei pea sellega leppima. Jumala eest, keegi ei käsigi. Aga sellepeale nüüd käima minna? No ma ei tea.
VL 30. jaanuar 2019  13:01 Ebasobiv kommentaar
@OpeliAnti, vale mulje, keski ei läinud käima. Lihtsalt tekkisid retoorilised küsimused :) Vahel olen sõitnud tuttavate MLi ja X5 ga. Omanikelt kuuleb kõva kiidulaulu tohutust sõidumugavusest, aga tegelikkus paneb õlgu kehitama. Noh on pisut tummisem ja mootor võimsam aga, mitte palju rohkemat ja kindlasti mitte kordades parem nagu (uue) hind.
... 30. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Inimene, kes räägib, et ei taha "tasuta kah" on kas puruloll või lihtsalt kibestunud! Mina võtaksin selle kahel käel tasuta vastu, isegi kui see mulle ei meeldi, ikka võtaksin, sest paneksin ta odavalt müüki ja saaksin vastu raha. Sama hästi võiks siis öelda juba, et ma ei taha raha tasuta kah...seda ma aga juba teps mitte ei usu! Väga loll jutt igal-juhul Ja muide, keegi pole siin "käima läinud".
täiesti nõus 30. jaanuar 2019  14:18 Ebasobiv kommentaar
Ega ta olegi mingi linnamehe masin. Automaatkasti ei pakuta ja edev ka ei ole. Emotsiooni kindlasti pakub, kui täistuisanud külavaheteelt suuremale maanteele pääseb ja seenel käies esimese kännu juures mahalsid välja ei lase. Masin ei ole kahtlemata mõeldud asfalteeritud eurotripi tegemiseks.

Kolm korda kallimad masinad pakuvad emotsiooni, kui kellegi uksejälje täkke kerelt leiad või foori tagant teistele tagatulesid saad näidata. Selleks peavad tuled ägedad olema. Kas kodus pehmel diivanil istumine on mingi eriline emotsioon? Vaevalt. Aga kuidas on see emotsioon auto diivani mugavusega istmetes istudes? Mugavus ja emotsioon ei ole sünonüümid.
crv on mingi mugavuse etalon? 30. jaanuar 2019  16:08 Ebasobiv kommentaar
Kui crv on mingi mugavuse etalon, siis inimene selgelt ei tea millest ta räägib. Ei tasu sellist jama ajada kui pole mugava autoga sõita saanud. Ja üldse kas keegi väitis nagu duster erilist mugavust pakkuma peab... Tähtis et saab punktist A punkti B ja seda igal aastaajal iga ilmaga igas kolkas ja ilma higistamata. Kõik masinad seda ei suuda tagada, crv kindlasti mitte. Mõned on lihtsalt linnaautod (crv) ja teised on natuke võimekamad ehk universaalsed tööloomad.

reaalne nelivedu 30. jaanuar 2019  16:55 Ebasobiv kommentaar
Mõni ostab omale CRV vms elektroolise-parketimaasturi ja kujutab ette et jube hea.

Samahästi võiks endale osta ka lõunaeuroopa MS lamellid alla ja arvata et on päris nagu talverehv. Jah linnas saab hakkama üldjuhul. Aga turvalisuse mõttes on ebakindel. Mis siis kui juhtub ekstreemsem olukord?

Täpselt sama on ju ABSi, airbagi, traction-controli jms süsteemidega. 99% ajast pole neid vaja, kuid kui on vaja - siis täiega. Ma küll enda autole ei taha airbagi sellepärast et roolil see kirjas oleks. Tahan kindel olla et kui on vaja siis igas olukorras asi töötaks minu heaks. Ükskõik mis ilm väljas on. 4x4 süsteemi ei taha ka sellist poolikut, mis töötab ainult siis kui lund ees ei ole.
. 30. jaanuar 2019  18:56 Ebasobiv kommentaar
Dusteriga on tätsa võimalik jutist näiteks 300km läbi sõita ja selle peale ei hakka valutama selg ega kael ega käed ega miski muu- sõidumugavus on täiesti tasemel. Ja kõrvad ka ei löö pilli müra tõttu. Igasugu emotsioonide ja mugavuse jüngrid ilmselt sõidavadki päevade kaupa 500km otsi oma mugavate tseeerrveedega.
Ikka täitsa pekkis on see pildimäng- terve maailma jalgrattad või hüdrandid tuleb läbi klikkida
eelmisele 30. jaanuar 2019  20:33 Ebasobiv kommentaar
irwwww mul sama vahepeal siin,motors24 on väga usin pildiküsija ning tahab ikka kindlasti teada,et tegu pole robotiga:D
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(42)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(29)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

 
Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(18)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack(61)

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

 
Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(22)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...