MOTORS24 TV

Tehnika TV - Microsoft Surface Go

Tehnika TV - Microsoft Surface Go (2)

Lisaks iPadidele ja android-tahvlitele on Microsoftil pakkuda Surface. Miks peaks Surface Go-d eelistama teistele või vastupidi, selgub saatest.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32 (8)

Arctic Trucksi poolt ümber ehitatud Hiluxit oleme teile korra näidanud. Seekord on aga Arctic Trucksi meeskond võtnud ette kõige uuema Navara ning lisanud sinna 32-tollised rattad ning veel üht-teist ...

Motors24 proovisõit - Dacia Duster

Dacia Dusterisse ei osanud me enne proovisõitu eriti kuidagi suhtuda - tegu on ju odava autoga, mille hinnanumber algab veidi alla kümne tuhande euro. Aga nagu selgus, võib ka odav väikeauto üllatada.  ...

KOMMENTAARID (64)

VL 28. jaanuar 2019  16:49 Ebasobiv kommentaar
Enamusel parketikatest pole LOCK režiimi, selles ongi suur vahe, kui esiratas juba ringi peale tõmbab istudki lumes. LOCK annab 50/50 veojõudu + 21 cm kliirens. Mokkad ja MLid jäävad kaugele maha.
DUSSE 28. jaanuar 2019  17:23 Ebasobiv kommentaar
85 kw on öige, mitte 80!
to ain 28. jaanuar 2019  18:06 Ebasobiv kommentaar
sa natuke rumaluke,ise arvad ennast olevat muidugi kõiketeadja,kahjuks pole see nii
Orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:50 Ebasobiv kommentaar
Selle raha eest on autot rohkem kui küll. Meil ostavad "kalevipojad ja sulevitütred" 10k eest 10 aastase saksa raipe ja remondivad nii et silm punnis ja pärak välja venitatud, kuid ei.... ego ei mahu mingisse Daciasse, sest, mis naaber, töökaaslased ja teised inimesed muidu arvavad, peavad nõrgaks ja napakaks.
to orjamentaliteet 28. jaanuar 2019  19:57 Ebasobiv kommentaar
ÄRA KALEVIPOEGI IGALE POOLE TOPPI!nad pole ka kõikides eesti hädades süüdi!
Parm... 28. jaanuar 2019  23:03 Ebasobiv kommentaar
X-trail nelikvedu ja kerge masin. Vähe jama kylge pandud. Tagab edu!
Dttr3 29. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Orjamentaliteet räägib endast.Kes käaib sul mingi vana saksa pann osta-osta vana japsipann siis vast ei punni silmad peast aga perak ons niiehknaa pikalt rippu.
AntiOpel 29. jaanuar 2019  13:40 Ebasobiv kommentaar
Sai proovitud, äiale uut autot vaadates- noh, selle raha eest on autot kuhjaga. Materjalid viisakad, sõidab täitsa okeilt, ruumi on ka. Välimus on maitseküsimus, mulle isiklikult ei meeldi, äiale täitsa istus, suure tõenäosusega ta selle ka soetab. Selline paras vanainimese auto on ka oma olemuselt minu arvates. Lumes on kindlasti suutlikum, kui nt CR-V või Sportage, aga need autod pole ka Dusteri konkurendid. Ühe CR-V hinnaga ostad 2 Dusterit, paremal juhul 3. Niiet pole mõtet võrrelda.
Isiklikult ei ostaks seda autot, pigem ostaks mõne aasta vanuse Outbacki vms (kui nelikvedu taga ajaks, mis paksemas lumes või mudas hakkama saaks), aga täiesti saan aru neist, kes selle auto ostavad. Kui aga pole vaja sellist suutlikkust, siis nö parketimaasturina ostaks samuti midagi muud, kasvõi kasutatud CR-V. Mokkat ei tahaks näiteks ilma rahata ka. :) That´s my two cents.
Miks 29. jaanuar 2019  17:02 Ebasobiv kommentaar
Et ei saa võrrelda seda dusterit crv-ga?Kas ainult sellepärast et crv hind on oluliselt suurem?Duster on jällegi suutlikum kui mingi honda.
... 29. jaanuar 2019  17:18 Ebasobiv kommentaar
Dacia ostab see, kes ei hooli mingist märgist iluvõrel ja oskab raha lugeda. Dacia teeb täpselt sedasama, mis ülejäänudki autod, aga tunduvalt odavama hinnaga.
AntiOpel to Miks 30. jaanuar 2019  11:16 Ebasobiv kommentaar
Üksasi on muidugi suurem hind. Aga kui sa mõlemaga sõidad (mitte 300m prooviringi, vaid mõned päevad näiteks), siis saad aru ka, kui erinevad need autod on ja miks neid võrrelda ei saa- Honda materjalid, koostekvaliteet, sõidumugavus jms- ühesõnaga neid autosid ei saa võrrelda. Ega peagi saama. See säästu-Renoo võib ju suutlikum olla, aga samamoodi on ka vana Niva suutlikum. Ja see vana Niva on ilmselt ka sellest vaesemehe renoost suutlikum. Pigem on Dusteri konkurendid just sellised Suzuki Vitara- laadsed suhteliselt suutlikud, aga odavad parketikad.
Dacia teeb ära vajaliku- viib su punktist A punkti B mitte mingit emotsiooni vms pakkumata. Ja kes sellega rahuldub, siis neile ongi see auto mõeldud. Kes aga ka mingeid mugavusi tahab, on nõus selle eest maksma ning neile pole see auto ilmselgelt mõeldud (a´la CR-V või RAV4 ostja).
VL 30. jaanuar 2019  11:37 Ebasobiv kommentaar
Misasi on üldse mugavus? Vastu plast vs pehmemat armatuuri kopsimine? Dusteri vedrustus on ülimugav (eriti kehval teel), iste on ok, ülearust müra pole ollagi, miski ei nagise. Milles seisneb see kehvem koostekvaliteet? Mis mugavust ja emotsooni see need c-rv ja rav neljad siis lisasks pakuvad? Läbivuse kohapealt tuleks võrrelda Vitara asemel hoopis Jimniga. See on emotsioon. Rohkemat lugemist leiab https://www.accelerista.com/proovisoidud/dacia-duster-nelikuproov/
AntiOpel 30. jaanuar 2019  12:24 Ebasobiv kommentaar
Milleks minna käima selle peale, kui keegi avaldab arvamust, et Duster ei olegi maailma parim auto? Igaühele oma- mina ei tahaks seda autot ilma rahata ka, aga kui sinu jaoks on ta ideaalne- lase käia, naudi. Näppisin seda Dusterit päris tükk aega, CR-V´ga kogemus igapäevane no ja on vahe sees- ja peabki olema, vaata hinnasilte. Sõita on CR-V vaiksem, istmed on mugavamad, isteasend on parem jne. Aga see on kõik minu seisukoht- sa ei pea sellega leppima. Jumala eest, keegi ei käsigi. Aga sellepeale nüüd käima minna? No ma ei tea.
VL 30. jaanuar 2019  13:01 Ebasobiv kommentaar
@OpeliAnti, vale mulje, keski ei läinud käima. Lihtsalt tekkisid retoorilised küsimused :) Vahel olen sõitnud tuttavate MLi ja X5 ga. Omanikelt kuuleb kõva kiidulaulu tohutust sõidumugavusest, aga tegelikkus paneb õlgu kehitama. Noh on pisut tummisem ja mootor võimsam aga, mitte palju rohkemat ja kindlasti mitte kordades parem nagu (uue) hind.
... 30. jaanuar 2019  13:36 Ebasobiv kommentaar
Inimene, kes räägib, et ei taha "tasuta kah" on kas puruloll või lihtsalt kibestunud! Mina võtaksin selle kahel käel tasuta vastu, isegi kui see mulle ei meeldi, ikka võtaksin, sest paneksin ta odavalt müüki ja saaksin vastu raha. Sama hästi võiks siis öelda juba, et ma ei taha raha tasuta kah...seda ma aga juba teps mitte ei usu! Väga loll jutt igal-juhul Ja muide, keegi pole siin "käima läinud".
täiesti nõus 30. jaanuar 2019  14:18 Ebasobiv kommentaar
Ega ta olegi mingi linnamehe masin. Automaatkasti ei pakuta ja edev ka ei ole. Emotsiooni kindlasti pakub, kui täistuisanud külavaheteelt suuremale maanteele pääseb ja seenel käies esimese kännu juures mahalsid välja ei lase. Masin ei ole kahtlemata mõeldud asfalteeritud eurotripi tegemiseks.

Kolm korda kallimad masinad pakuvad emotsiooni, kui kellegi uksejälje täkke kerelt leiad või foori tagant teistele tagatulesid saad näidata. Selleks peavad tuled ägedad olema. Kas kodus pehmel diivanil istumine on mingi eriline emotsioon? Vaevalt. Aga kuidas on see emotsioon auto diivani mugavusega istmetes istudes? Mugavus ja emotsioon ei ole sünonüümid.
crv on mingi mugavuse etalon? 30. jaanuar 2019  16:08 Ebasobiv kommentaar
Kui crv on mingi mugavuse etalon, siis inimene selgelt ei tea millest ta räägib. Ei tasu sellist jama ajada kui pole mugava autoga sõita saanud. Ja üldse kas keegi väitis nagu duster erilist mugavust pakkuma peab... Tähtis et saab punktist A punkti B ja seda igal aastaajal iga ilmaga igas kolkas ja ilma higistamata. Kõik masinad seda ei suuda tagada, crv kindlasti mitte. Mõned on lihtsalt linnaautod (crv) ja teised on natuke võimekamad ehk universaalsed tööloomad.

reaalne nelivedu 30. jaanuar 2019  16:55 Ebasobiv kommentaar
Mõni ostab omale CRV vms elektroolise-parketimaasturi ja kujutab ette et jube hea.

Samahästi võiks endale osta ka lõunaeuroopa MS lamellid alla ja arvata et on päris nagu talverehv. Jah linnas saab hakkama üldjuhul. Aga turvalisuse mõttes on ebakindel. Mis siis kui juhtub ekstreemsem olukord?

Täpselt sama on ju ABSi, airbagi, traction-controli jms süsteemidega. 99% ajast pole neid vaja, kuid kui on vaja - siis täiega. Ma küll enda autole ei taha airbagi sellepärast et roolil see kirjas oleks. Tahan kindel olla et kui on vaja siis igas olukorras asi töötaks minu heaks. Ükskõik mis ilm väljas on. 4x4 süsteemi ei taha ka sellist poolikut, mis töötab ainult siis kui lund ees ei ole.
. 30. jaanuar 2019  18:56 Ebasobiv kommentaar
Dusteriga on tätsa võimalik jutist näiteks 300km läbi sõita ja selle peale ei hakka valutama selg ega kael ega käed ega miski muu- sõidumugavus on täiesti tasemel. Ja kõrvad ka ei löö pilli müra tõttu. Igasugu emotsioonide ja mugavuse jüngrid ilmselt sõidavadki päevade kaupa 500km otsi oma mugavate tseeerrveedega.
Ikka täitsa pekkis on see pildimäng- terve maailma jalgrattad või hüdrandid tuleb läbi klikkida
eelmisele 30. jaanuar 2019  20:33 Ebasobiv kommentaar
irwwww mul sama vahepeal siin,motors24 on väga usin pildiküsija ning tahab ikka kindlasti teada,et tegu pole robotiga:D
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Microsoft Surface Go

Tehnika TV - Microsoft Surface Go (2)

Lisaks iPadidele ja android-tahvlitele on Microsoftil pakkuda Surface. Miks peaks Surface Go-d eelistama teistele või vastupidi, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32 (8)

Arctic Trucksi poolt ümber ehitatud Hiluxit oleme teile korra näidanud. Seekord on aga Arctic Trucksi meeskond võtnud ette kõige uuema Navara ning lisanud sinna 32-tollised rattad ning veel üht-teist ...

Truck Motors - Raskeveokid ja altenatiivkütused

Truck Motors - Raskeveokid ja altenatiivkütused (2)

Kui sõiduautode maailmas on hübriidajamid ja alternatiivkütused muutumas üha igapäevasemaks, siis raskeveokitega toimuvad kõik uuendused veidi aeglasemalt. Seega täna ongi teemaks raskeveokid, nende ...

Tehnika TV - Hyundai Kona Electric

Tehnika TV - Hyundai Kona Electric (9)

Kas Tartusse saab, pole enam aktuaalne küsimus. Nüüd tuleb küsida, kas elektriautod on valmis saanud.

Motors24 proovisõit - Ford EcoSport

Motors24 proovisõit - Ford EcoSport (9)

Paar aastat tagasi proovisime äsja Euroopasse jõudnud Ford EcoSporti ja toona ta meile väga head muljet ei jätnud. Nüüd on meil proovimiseks aga uuendatud EcoSport, mis on saanud ka juurde ST-Line paketi.  ...

Ott Tänaku filmile avaldati uus treiler

Ott Tänaku filmile avaldati uus treiler

"Ott Tänak - The Movie" uues treileris ütleb M-Spordi pealik Malcolm Wilson, et Ott on talle nii mõnedki hallid juuksekarvad tekitanud. Juba 11. aprillil kinodes esilinastuv film on ennekõike ühe keerulise ...

Tehnika TV - Google Pixel 3

Tehnika TV - Google Pixel 3

Google Pixel 3 on üllatus. Milline, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Cupra Ateca

Motors24 proovisõit - Cupra Ateca (44)

Seati Cupra-mudelid on juba mitmete aastate vältel pakkunud adrenaliinirikkaid sõiduemotsioone. Eelmise aasta lõpus aga teatas Seat, et Cuprast saab nüüd eraldiseisev automark, mille mudelirivisse hakkavad ...

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 2. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 2. osa (3)

Täna hakkavad Dyson 360 Eye, iRobot Roomba i7+ ja Vorwerk Kobold VR300 päriselt imema. Kuidas see läheb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo V60 Cross Country

Motors24 proovisõit - Volvo V60 Cross Country (10)

Uute Volvode mudelirivi on taas täiendust saanud - sedapuhku on V60 saanud omale ümber plastikuringi, kõrgema kliirensi ja Cross Country nime. Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa (2)

Märtsikuu Digist saab lugeda pikemat lugu robotimuritest. Kolm neist võistlejatest – iRobot Roomba i7+, Vorwerk Kobold VR300 ja Dyson 360 Eye on tänases saates laual.

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny (23)

Pisike Suzuki Jimny on läbi aastakümnete pakkunud sõidurõõmu inimestele, kellele meeldib väikese maasturiga metsavahel, mudaaukudes ja liivaluidetel ukerdada. Ja kuigi uus Jimny on täesti uus auto, millel on ...

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu (6)

Inbank ja automüügiportaal auto24 pakuvad alates käesolevast nädalast Eesti laenuturul uudset 3-kuulise perioodiga autovahetuslaenu, mis annab autoostjale võimaluse endale uue sõiduki soetada juba enne ...

Tehnika TV - Samsung S10

Tehnika TV - Samsung S10 (2)

Sedapuhku on Samsungi uusi tippmobiile kolm – S10e, S10 ja S10 Plus. Aga millise neist ostma peaks?

 
Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h

Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h (41)

Lexus pole esiveolist ES-i varem Euroopa turul müünud. Aga nüüd, kui ka Toyota Camry on Euroopasse tagasi tulemas, otsustati ka Lexus ES Euroopasse müügile tuua. Ja uudis on ka see, et uus ES vahetab välja ...

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Laupäeval, 9. märtsil peetakse Eesti Näituste messikeskuses toimuva motomessi Tallinn Motor Show raames Eesti motospordistaaride meelelahutuslik võistlus "Liivimaa parim ratsutaja", kus võistlevad enamiku ...

FOTOD. Tallinnas algas motomess

FOTOD. Tallinnas algas motomess

Fotod Tallinna motomessi pressihommikult ning esimestest tundidest. Tallinn Motor Show on Eesti Näituste messikeskuses Pirita teel avatud täna/reedel kella 18-ni, laupäeval kell 10-18 ja pühapäeval kell ...

Tehnika TV - Mobile World Congress 2019

Tehnika TV - Mobile World Congress 2019 (2)

Mobiilne maailmakongress MWC on taaskord läbi saanud. Mida toredat sellest meenutada, selgub saates.

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross (10)

Kui enamus autotootjatest soovib valmistada võimalikult sportlikke ja hea juhitavusega autosid, siis Citroën on üks väheseid, kes ajab endiselt oma rida - nende omanäolise disainiga autod on alati pehmed ja ...

Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Esmakordselt ajaloos korraldavad naismootorratturid üle maailma ühissõidu Women Riders World Relay (WRWR), kus löövad kaasa ka Eesti naised. Tegemist on enam kui 50 riiki läbiva teatesõiduga. „2018. aasta ...

Bike Motors - restaureeritud M-72

Bike Motors - restaureeritud M-72 (1)

Musta numbri väärilisi kaherattalisi on ennegi Meelise juurest Motoremi töökojast välja veerenud. Sügisel valmis aga vahelduseks veidi suurem kolmerattaline militaarvärvi mootorratas. 

 
Tallinna motomessil toimuvad mootorikoolitused lastele

Tallinna motomessil toimuvad mootorikoolitused lastele (3)

8.-10. märtsil toimuva Tallinn Motor Show motomessi raames toimuvad laupäeval ja pühapäeval Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni boksis lastele ja noortele mõeldud sisepõlemismootori koolitused. Kiilimoto ...

Tallinna motomessil näeb 2000-hobujõulist mootorratast

Tallinna motomessil näeb 2000-hobujõulist mootorratast (3)

Eesti Näituste messikeskuses 8.-10. märtsini toimuval Tallinn Motor Show-l saab näha üht maailma kiireimat mootorratast. Super Twin Top Fuel klassi kuuluv kiirendusmootorratas, millel võimsust 2000 hobujõudu ...

Tehnika TV - KEF LSX

Tehnika TV - KEF LSX (2)

KEF LSX on üks väga ilus kõlaripaar. Aga miks sellest oli põhjust saade teha, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Chrysler Pacifica Hybrid

Motors24 proovisõit - Chrysler Pacifica Hybrid (21)

Chrysler Pacifica tuli turule küll mõned aastad tagasi - aga hea uudis on see, et seda toredat pereautot on võimalik nüüd osta ka pistikhübriidina.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tallinna motomessil loositakse välja Benelli mootorratas

Tallinna motomessil loositakse välja Benelli mootorratas

Motokauplus Motokaubad jätkab igakevadist traditsiooni ja tutvustab sel aastal vähemalt viit uut mudelit legendaarse Itaalia mootorratta tootja Benelli mudelivalikust. Tallinn Motor Show´l lähevad ...

Tallinn Motor Show'l on väljas uudne Worxpace PRO hooldusauto

Tallinn Motor Show'l on väljas uudne Worxpace PRO hooldusauto (2)

Uudne Worxpace PRO on mugav ja mobiilne töökoht tehnikat hooldavatele ettevõtetele. See on ehitatud Iveco Daily meeskonnakabiiniga ja 5100 mm telgede vahega raamauto baasil. Auto kolmeliitrine mootor arendab ...

Tehnika TV - Kaspar valib fotokat

Tehnika TV - Kaspar valib fotokat (2)

Uue ja hoolitseva omaniku pärast võistlevad Sony RX100 IV, Canon G1X Mark III, Canon G7X Mark II, Fujifilm X100F ja Leica D-lux 7. Kas ja kes võidab, selgub saatest.

 
VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler (2)

Täna avaldati 11. aprillil esilinastuva filmi „Ott Tänak – The Movie“ uus treiler, mis näitab, et film peaks kõnetama märksa laiemat publikut kui ainult rallifänne. See on inimlik lugu keerulise iseloomuga ...

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed (11)

Kui Kia Ceedil muutus nimekuju, aga auto jäi endiselt viieukseliseks luukpäraks, siis kunagine kolmeukseline pro_cee’d on tänaseks transformeerunud sportliku välimusega shooting brake'iks ProCeed.  Mitte ...

Tehnika TV - ROLI Blocks

Tehnika TV - ROLI Blocks (2)

Miks peaks ühel MIDI-klaveril olema pehmed klahvid? Ja kuidas saab muusikat teha üleüldse ilma klahvideta asjaga, mis on pealt pehme ja vilgub värviliselt? Laual on Seaboard Block, Lightpad Block ja Loop Block ...

Motors24 proovisõit - Porsche Macan

Motors24 proovisõit - Porsche Macan (21)

Kui Cayenne on Porsche mudelirivisse kuulunud juba 2000ndate aastate algusest, siis väike Macan on omajagu värskem toode. Ja nagu elu on näidanud, oli tegu ühe vägagi eduka uue tulemisega, sest äsja uuendatud ...

Amperi garaaž - Reynard 903

Amperi garaaž - Reynard 903 (1)

Seekord räägib Lauri teile vahelduseks ühe "välismaise" vormeli loo, mis on Amperi töökojas uuestisündi ootamas ning ka Amperette projektiga on üht-teist toimunud. 

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

11. aprillil esilinastub kinodes üle Eesti film, mis avab ukse Ott Tänaku ellu ja rallimaailma telgitagustesse. Piletid esilinastustele jõudsid müüki vaid nädalapäevad tagasi ning suur osa neist on juba ...

Tehnika TV - Tõuksid lumes

Tehnika TV - Tõuksid lumes (1)

Asfaldil sõitis Gpad F3 päris nobedalt, aga kuidas on lood lumega? Lumes on veel Gpad Joyride, Dualtron Ultra ja King Song 16S. Keda aga elekter ja lumi ei huvita, saab võrrelda kahe kaamera ja ühe ...

 
Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic

Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic (24)

Kui C-klassi väline kosmeetiline uuenduskuur on olnud üsnagi tavapärane, siis auto seest võib leida nii mõndagi uut.  Uuendusi on ka mootorivalikus - C 200 tähendab nüüd 1,5-liitrist turbomootorit.  ...

Tehnika TV - OnePlus 6T

Tehnika TV - OnePlus 6T (1)

Oneplus 6T on nüüd karbist välja võetud ja päriselt järgi proovitud. Nii mõnedki asjad pole just väga hästi, aga on ka täpselt vastupidi. Mis need asjad on, selgub saatest. 

Tehnika TV - OnePlus 6T karp

Tehnika TV - OnePlus 6T karp (7)

Tänases saates reageerime eelmisele saatele ja teeme lahti OnePlus 6T karbi. Mis seal sees on, paistab saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (35)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (13)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

Tehnika TV - Google Family Link

Tehnika TV - Google Family Link

Kui olete juhtumisi laps, kes sai kingituseks näiteks mobiiltelefoni ja ei raatsi seda enam käest ära panna, on abiks Google Family Link. Kuidas see täpsemalt toimib, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Motors24 proovisõit - Peugeot 508 (46)

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Paneme kõrvuti DJI kuuma kardaanriputi ja GoPro Hero 7 ja proovime aru saada, kas neid üldse saab võrrelda. Osmo Pocket tekitab igatahes segaseid mõtteid – milliseid täpsemalt, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid (22)

Selle aasta viimane proovisõit on 25. sünnipäeva tähistav Kia Sportage, mille esimene põlvkond oli ka Eestis omal ajal üsnagi populaarne auto.  2018. aasta mudeliuuenduse üks olulisim uudis on ...

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Aasta viimase tehnikasaate sisustab viimane GoPro Hero. Mis on hästi ja mis võiks olla veel paremini, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid (29)

Tänases saates on peategelasteks tegelikult kaks autot - esmalt eestlaste kauaagse lemmiku Honda CR-V verivärske 1,5 liitrise turbotatud bensiinimootoriga versioon. Teine kangelane on tema hübriidajamiga ...

Tehnika TV - Jõulusaade 2018

Tehnika TV - Jõulusaade 2018 (2)

Kas võtta laenu või kinkida midagi hoopiski vanaemale? Saatest selgub nii mõndagi.

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (22)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: