MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (12)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Focus

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

KOMMENTAARID (69)

2 kysimust 6. detsember 2018  11:56 Ebasobiv kommentaar
Esiteks tekib küsimus miks üldse tehakse miniatuurset 3silindriga 1liitrist mootorit? Kas mitte selleks, et võtaks vähem kütust-aga ju siis ebaõnnestuti selle eesmärgiga.

Teiseks: milleks turbo? Kas mitte parem kiirenduse saamiseks-ju siis ei saadud selle idee teostusega samuti hakkama.

Jokkvärk 6. detsember 2018  18:40 Ebasobiv kommentaar
Vastused 2 küsimusele: 1, et rutem otsa saaks. 2, et veel kiiremini otsa saaks. Tuleb toota saasta ja palju. Varuosasid juba paljudele 10 aasta vanustele ei saa/tehta, sest tootja loodab/ lootis, et need liikurid ei kesta nii kaua. Auto on tarbeese, aga meile veel luksuseseme hinnaga. Sama jutt kehtib tegelikult kogu tehnika kohta ja mida ei ole suudetud mehhaaniliselt ära rikkuda,on elektroonika abiga ikka sinna keeratud.
mida ... 6. detsember 2018  19:47 Ebasobiv kommentaar
mida tähendab F.O.R.D. ? (vt vastust allpool)

Muidugi teadatuntud on see lahendus et fordi kapott käib (osadel mudelitel) lahti mitte salongist vaid nina pealt võtmega. See on just sellepärast et nagunii igapäevaselt enne salongi istumist ja sõitma hakkamist on fordi puhul kõigepealt vaja alustada mootoriruumist. Enne ei saa sõitu teha, kui on vaja näppida ühtteist ja sesmõttes on ford hea masin, enamus asju saab ise ära remmida...

Vastus: Fix Or Repair Daily
eelmisele 7. detsember 2018  06:31 Ebasobiv kommentaar
sinusugused killumeistrid on lasteaias tegijad.
.... 7. detsember 2018  08:49 Ebasobiv kommentaar
Lisaks veel selle: BMW- Bringt Mich nach Werkstatt
v-kaheksa 7. detsember 2018  14:50 Ebasobiv kommentaar
Olen kuulnud, et keskmine sakslane omab üht autot 3 aastat. St et temal on täiesti pohh, kas see auto peab veel 7 või 27 aastat vastu. Ja autotootjal on ka, sest teda huvitab ainult auto esimene omanik. Kõik järgmised omanikud talle kasumit ei too ja võiksid oma autodega üldse kaduda.
nonono 7. detsember 2018  17:30 Ebasobiv kommentaar
Üleüldise keskmise statistika järgi saksas võibolla tulebki kuskil mingi 3a autode vanuseks. Tõenäoliselt on sinna hulka arvestatud ettevõtete liisinguautod. Näiteks minule on jälle mitmeid kordi selgeks saanud, et paljud saksa tavakasutajad-autoomanikud sõidavad ostetud autoga rahulikult mitmeid ja kümneid aastaid kuniks auto laguneb koost või juhtub avarii. Siis on pettumus ja vaja lahti saada, enam ei kõlba. Kui aga kestab et saab bahnil vajutada saab, siis hoitakse heameelega omale.
peavalu 7. detsember 2018  19:55 Ebasobiv kommentaar
rohkem kui 4400 on pahased:

https://www.facebook.com/groups/FordEcoboostNightmare/members/
peavalu2 7. detsember 2018  20:20 Ebasobiv kommentaar
natuke lugemist neile, kes äkki tahaks seda peavalu osta

https://ecoboom.uk/

http://www.roscoereid.com/press/multi-million-pound-ecoboost-engine-compensation-claim-launched-ford/

https://www.youtube.com/watch?v=0CKMFGuGLLo
Müstika 13. detsember 2018  13:18 Ebasobiv kommentaar
Focuse baasmudeli hinnakirja hind oli 2002a 11500euri. Täna on seega hind 50% kõrgemaks aetud. Müstiline lausa. Oleks siis muud näitajad (küt. kulu, kiirendus) ka paremaks läinud. Aga kahjuks mitte üldse. Kuidas leitakse ostjaid sellisele ülehinnatud tehnoloogiale? Tegemist on ju 1l ecoboosti näol äärmiselt tuleohtliku ja ebatöökindla mootoriga. Ju vist inimesed on pimestatud marketingimullist...
Põrguvürst 13. detsember 2018  14:18 Ebasobiv kommentaar
Pange tähele, et selliste ülevõlli autode hinnad langevad mõne aasta pärast kolinal alla. Peab vist pime fordifänn olema, et seda juustu sellise hinnaga osta. Seda võib juba pelgalt selle video põhjal öelda, et hind on tugevalt ülehinnatud. Ja asi pole üldse selles, kas ja kui palju kellelgi raha on selle ostuks, vaid asi on põhimõttes. Mul on ka paljude asjade ostuks raha reaalselt olemas, aga kui need asjad on pushitud kunstlikult kallimaks, et minult see raha kätte saada, siis põhimõtteliselt pole nõus kellelegi lampi raha jagama. See ei ole argument, et nagunii on teised selliste autode hinnad ka tugevalt tõusnud. Tekib tunne, et kas kartellimaffia on omavahel mingid punktid jäigalt kokku leppinud ja ei tagane?
Tere 13. detsember 2018  15:00 Ebasobiv kommentaar
Kui palju on õhku ühe taolise uue auto hinnas? Ja selle all ma mõtlen rahalist suurust ehk summa mida tootja paneb tootele otsa vastavalt oma äranägemise suva järgi. Diilerile jääb nagunii mingi kasum ja tootjapoolsed kulud ning kasumiootuse katab auto nn omahind ära. Kuid on veel üks hinnakomponent - nimelt brändi hinnalisa. Mida nõutum kaubamärk seda suurem number. Ford on tuntud. Ja polegi vahet millist saasta tööta, ikka saab keskmisest kõrgemat hinda küsida. Lihtsalt marketing peab olema seksikas.
Seksikas 13. detsember 2018  15:01 Ebasobiv kommentaar
Presenter võiks ka seksikam olla!
to müstika 13. detsember 2018  17:02 Ebasobiv kommentaar
Auto hind tõusnud 47 %, aga muud hinnad 66%. Seega on baashind suhteliselt odavamaks läinud. Lisaks saad 30% suurema auto.
Marketing 13. detsember 2018  17:06 Ebasobiv kommentaar
Keegi tark on öelnud et turunduse ülesanne on unelmate loomine ja hinnalisa õigustamine. Ford teeb vähemalt ühes osakonnas head tööd. Kahju et samahästi mootoreid ei osata teha.
Ei saa rohkem 13. detsember 2018  17:10 Ebasobiv kommentaar
Kes tahab endale 30% suuremat autot, siis valigu mahukamaid variante, mis mudelirivis olemas. Antud mudeliga võiks saada 20a hiljem ikkagi olulisi tehnoloogilisi edasiminekuid. Kui reklaamitakse ilusat ja paljulubavat Ecoboost lahendust, siis tehtagu päriselt asjalik asi.
Võrdluseks 13. detsember 2018  17:41 Ebasobiv kommentaar
Võrdluseks samal ajal MB C-klassi baashinna muutus +25%
Luksuskaup 13. detsember 2018  17:57 Ebasobiv kommentaar
Selline hinnatase on juba väga lähedal nn luksuslike ja esinduslikke preemiumautode tootjate pakutavale. Ford on enda laiatarbekaubale pannud hinnalipiku, mis on arusaamatult kõrge. Samas pole see keelatud. Ainult kui ostja saab õnnelikuks, aga selle käkiga mitte
Seda et 13. detsember 2018  18:11 Ebasobiv kommentaar
keskmine inimene ei ole viimase 20a jooksul 30% suuremaks läinud, seega ei ole ilmtingimata praktiliselt vaja kolmandiku võrra suuremat autot.
Hinnatõusust 13. detsember 2018  18:44 Ebasobiv kommentaar
Kõik teavad et suitsupakk, õllepurk, viinapudel ja veel paljud asjad ajavad hinnatõusu protsenti üles. Ma vaatan et mõned/paljud arvavad et sellise statistika juures on sama äärse auto eest täitsa ok maksta 50% rohkem. Pmst tundub inimesele et noh et hinnad peavadki kallimaks minema ja palgad on ka kasvanud. Tegelt see on ajupesu. Tark oleks raha hoida ja investeerida tervisesse.
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (12)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

Tehnika TV - Google Family Link

Tehnika TV - Google Family Link

Kui olete juhtumisi laps, kes sai kingituseks näiteks mobiiltelefoni ja ei raatsi seda enam käest ära panna, on abiks Google Family Link. Kuidas see täpsemalt toimib, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Motors24 proovisõit - Peugeot 508 (45)

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Paneme kõrvuti DJI kuuma kardaanriputi ja GoPro Hero 7 ja proovime aru saada, kas neid üldse saab võrrelda. Osmo Pocket tekitab igatahes segaseid mõtteid – milliseid täpsemalt, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid (21)

Selle aasta viimane proovisõit on 25. sünnipäeva tähistav Kia Sportage, mille esimene põlvkond oli ka Eestis omal ajal üsnagi populaarne auto.  2018. aasta mudeliuuenduse üks olulisim uudis on ...

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Aasta viimase tehnikasaate sisustab viimane GoPro Hero. Mis on hästi ja mis võiks olla veel paremini, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid (29)

Tänases saates on peategelasteks tegelikult kaks autot - esmalt eestlaste kauaagse lemmiku Honda CR-V verivärske 1,5 liitrise turbotatud bensiinimootoriga versioon. Teine kangelane on tema hübriidajamiga ...

Tehnika TV - Jõulusaade 2018

Tehnika TV - Jõulusaade 2018 (2)

Kas võtta laenu või kinkida midagi hoopiski vanaemale? Saatest selgub nii mõndagi.

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (22)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (8)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (12)

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo on meie proovisõiduautode ajaloost ilmselt üks kõige pikema ja keerulisema nimega sõiduk. Aga tegelikult on kõik lihtne - tegu on nimelt universaalkerega Porsche ...

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Täna on saates palju küsimusi ja vähemalt kaks vastust. 

Tehnika TV - Anki Vector

Tehnika TV - Anki Vector (6)

Kaspar on kuri ja Glen on sentimentaalne - miks, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter (7)

Peugeot Partneri ja Citroen Berlingo nimed eestlastele tutvustamist ei vaja. Nüüd on aga istmetega Partner saanud nimeks Rifter ja perekonnas on lisaks Berlingole nüüd ka Opel Combo.  Auto nina on ...

Tehnika TV - Sonos

Tehnika TV - Sonos (5)

Täna on laual Sonos Beam, Sonos One, Sonos Playbar ja põrandal Sonos Sub. Mille poolest on Sonose kõlarid teistmoodi teistest ja mis on trueplay, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe (16)

Hyundai Santa Fe esimest põlvkonda just üleliia ilusaks autoks pidada ei saanud - omapärased punnitavad tuled olid üsnagi harjumatud.  Uus neljanda põlvkonna Santa Fe näeb aga igati moodne välja ja auto ...

Tehnika TV - iPhone XS ja XR

Tehnika TV - iPhone XS ja XR (2)

Tänases saates selgub, miks on viimasel ajal pildis olnud Nokia Lumia ja kuidas profid iPhone’i ekraani heledust reguleerivad. 

Motors24 proovisõit - Audi Q8

Motors24 proovisõit - Audi Q8 (20)

Kui BMW X6 oli Saksa kolmikust esimene, kes sportliku kupeedžiibiga julges lagedale tulla, siis Audi on nüüd, ligi 10 aastat hiljem, viimane. Aga samas on ta ka kõige värskem ja mõneti ka erilisem.  ...

Tehnika TV - Yamaha MusicCast

Tehnika TV - Yamaha MusicCast (2)

Täna on laual Yamaha uued MusicCast-kõlarid 20, 50 ja BAR 400. Proovime aru saada, kui libedalt MusicCast toimib ja kuidas uued kõlarid häälitsevad.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter (2)

Mercedes Sprinter, mida on läbi aegade müüdud ligi sajakolmekümnes riigis enam kui 3.4 miljonit ühikut, on jõudnud oma kolmanda põlvkonnani. Uuendusteks on näiteks ka esiveo võimalus, millel on 80 mm madalam ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9 (3)

Samsung on valmis saanud maailma kõige kaamerarohkemad telefonid, millel on kahe peale kokku seitse kaamerat – kui eesmisi mitte arvestada. Miks neid nii palju on ja miks üleüldse peaks ostma A-seeria ...

Motors24 proovisõit - Mazda 6

Motors24 proovisõit - Mazda 6 (10)

Mazda 6, mis kunagi sai kuulsaks kui väga roostealdis auto, on tänaseks ennast tõsiselt parandanud - roosteprobleemid on jäänud minevikku ning uue 6 varustus ja salongimaterjalid on ilmselt oma klassi ...

Bike Motors - Yamaha Wide Star

Bike Motors - Yamaha Wide Star (1)

Seekord vaatame üle ühe suuremootorilise Yamaha, mis Motoremi meistrimeeste abiga sai omale uueks nimeks Wide Star. 

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad (1)

Täna on laual kaamerad, millest saab pildi kohe kätte: Polaroid Onestep+, Fujifilm Instax Mini ja SQ6, Kodak Mini Shot, Leica Sofort ja Polaroid Snap ja POP. Nagu saatest selgub, on aga tegemist päris ...

Motors24 proovisõit - Ford F-150

Motors24 proovisõit - Ford F-150 (43)

Ford F-150 on endiselt USA müügitabelite tipus - umbes nii, nagu meil Eestis võimutses mõned ajad tagasi Škoda Octavia ja nüüd teevad sama erinevad linnadžiibid. Seega - võtsimegi portsu erinevaid parameetreid ...

Tehnika TV - King Song 18L

Tehnika TV - King Song 18L (5)

Nüüd on Eestiski saadaval suured ja kiired üherattalised ehk EUC-d. Kui suured ja kiired, selgub saatest.

Tehnika TV - Canon EOS R

Tehnika TV - Canon EOS R

EOS R on suur samm Canoni jaoks. Kui suur võiks see samm olla teiste jaoks, proovime selgusele jõuda saates..

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS (12)

Mercedes CLS, mida võib pidada sportlike sedaankupeede pioneeriks, on jõudnud kolmanda põlvkonnani. Ja kuigi ta baseerub E-klassi sedaanil, siis sõiduomadused on tal sootuks teistsugused.  Esiosa disain on ...

Tehnika TV - Photokina 2018

Tehnika TV - Photokina 2018 (3)

Glen käis välismaal ja tõi kaasa komme, asju, pilte ja videoid. Milliseid täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus (18)

Tegelikult Urus ei ole Lamborghinil sugugi esimene katse maastikusõidukit valmistada - nimelt 80ndate lõpus valmis väikeseerias legendaarne, toonane maailma kõige kiireim maastikuauto Lamborghini LM002.  ...

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex (4)

Need on lastele mõeldud käekellad, millega saab rääkida ja mida saab positsioneerida. Elisa pani neile nimeks Põnniradar ja meie võtsime ja proovisime Põnniradarid laste peal järele. 

Motors24 proovisõit - Kia Ceed

Motors24 proovisõit - Kia Ceed (23)

Kia cee'di uuendamine võeti nii tõsiselt käsile, et isegi nimi on autol uus ja olles nüüd lihtsalt Ceed. Aga tegelikult on veel väga palju asju paremaks tehtud - ja tehtud on suisa nii hästi, et värskes Auto ...

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Täna demonstreerib Glen uskumatult nõtkeid tantsusamme ja jäädvustab selle ilu loomulikult DJI Mavic 2 Pro isiklikult.

Motors24 proovisõit - Volvo V60

Motors24 proovisõit - Volvo V60 (19)

Volvo on viimastel aastatel riburada pidi oma mudeleid uuendanud ja nüüd on ette võetud 60-seeria uuendamine. Ja erinevalt eelmisest V60-st, mis oma ruumikusega just väga ei hiilanud, on uus V60 taas üks suur ...

 
Amperi Garaaž - MoMus külas

Amperi Garaaž - MoMus külas (2)

Mootorispordi Muuseumi eelmises saates sai räägitud muuseumi saamisloost. Nüüd aga läheme piilume muuseumisse sisse ja vaatame, mis seal veel põnevat peale Estonia vormelite leida võib. 

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch (4)

Samsung on taaskord uuendanud oma nutikellade kollektsiooni, mida presenteeriti ka IFAl. Millised on esmased mitte-nii-väga-nutikate kasutajate muljed, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport (6)

Kõige suurema Range Roveriga käisime me hiljuti sõitmas - ja nüüd on järg Land Roveri enda sõnul kõige sportlikuma Range Roveri ehk Range Rover Sporti käes.  Auto ninaosa meenutab nüüd päris palju ...

Tehnika TV - IFA 2018

Tehnika TV - IFA 2018

Internationale Funkausstellung ehk IFA on taaskord läbi saanud ja mõned muljed Berliinist on meiegi lauale jõudnud.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg (34)

Kui Arteoni afišeeris Volkswagen kui premium-klassi autot, siis uut Touaregi peab Volkswagen suisa oma mudelirivi lipulaevaks.  Jõuallikateks on kas 170 kW või see, 210 kW arendav V6 diisel. Tulevikus ...

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI (1)

VI tähendab, et täna on laual 6+1 fotoaparaati ja proovime aru saada, millise neist peaks ostma. 

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9 (3)

24. augustil jõuab müügile ilus, suur ja hea Note 9. Proovime aru saada, mis on uut ja mis on vana.

 
Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud (1)

Lexus toob 2019. aastal müügile uue hübriid-linnamaasturi UX. Mudel on niivõrd uus, et seda sõidukit ei ole veel seeriaviisiliselt tootma hakatud ja esmaesitlusel Tallinnas näidati auto eeltoodangu versiooni. ...

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker (5)

Tänases saates ei selgu, miks peaks kõlarid kaela panema. Küll aga selgub, kuidas kaelkõlarid kõlavad ja milliseid trikke nende sees heliga tehakase.

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT (6)

Ford Mustang GT, mida Eestis müüakse nii USA kui ka Euroopa versioonina, sai mudeliuuenduse käigus kerge näovärskenduse ja teravama pilgu. Aga hoopis olulisem uuendus on see, et mootor on saanud jõudu juurde ...

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu (3)

Kui Mootorispordi Muuseumis asuvatest Estonia vormelitest oleme me juba rääkinud (vaata 1. osa ja 2. osa), siis seekord astub meie kaamera ette Arno Sillat - mees, ilma kelleta meil MoMut sellisel kujul ...

Tehnika TV - Nokia 8110 4G

Tehnika TV - Nokia 8110 4G (6)

Olid ajad, kui Nokia 8110 oli kuum sõna. Kui kuum on uus Nokia 8110 4G, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. (20)

Renault Sporti poolt põhjalikult üle käidud Megane on üks legendaarne sõiduk, mis on hoidnud enda käes ka Nürburgringi kiireima esiveolise tiitlit. Ja ka uus R.S. pole mingi aeglane auto, vaid ta kiirendab ...

Tehnika TV - Yuneec Typhoon H Plus

Tehnika TV - Yuneec Typhoon H Plus

Yuneecist pole pikalt midagi kuulda olnud, aga nüüd on selge, millega mehed tegelesid – kohal on uus Typhoon H Plus. Kui kaugele uus H lendab ja kuidas tehisintellekt nimega Intel Realsense takistustest mööda ...