MOTORS24 TV

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa (1)

Märtsikuu Digist saab lugeda pikemat lugu robotimuritest. Kolm neist võistlejatest – iRobot Roomba i7+, Vorwerk Kobold VR300 ja Dyson 360 Eye on tänases saates laual.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny (16)

Pisike Suzuki Jimny on läbi aastakümnete pakkunud sõidurõõmu inimestele, kellele meeldib väikese maasturiga metsavahel, mudaaukudes ja liivaluidetel ukerdada. Ja kuigi uus Jimny on täesti uus auto, millel on ...

Motors24 proovisõit - Ford Focus

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

KOMMENTAARID (69)

trk 4. detsember 2018  09:04 Ebasobiv kommentaar
Mis vahet on palju see auto maksab 5a pärast. Krt auto on tarbeeses, ostan tarbin ja võtan uue kui vajadus on.
Osta 80k auto ja 5 a pärast müüa 25k maha või siis 25k auto ja 5a pärast 5-6k - ma ei näe vahet. Ainult see vahe, et seda 80k autot ei jõua ei osta ega pidada.
Monk 4. detsember 2018  11:59 Ebasobiv kommentaar
See uue auto vajadus on pisut nagu Monk tegelane, et julge katsuda asju, mida keegi teine puutus. Sama hästi ei saa ju taksosse ka istuda kuna seal on äkki keegi pervert juba hõõrutanud... Aga kuidas resto kahvlit omale suhu julge pista kui see asi on igasugu haigete suust läbi käinud?
....... 4. detsember 2018  13:21 Ebasobiv kommentaar
Uue ostab see, kes ei viitsi suvalisel päeval hakata töökodasid läbi helistama ja remondiaega bronnima. Kui on vaja iga päev sõita, on kindlam uut omada.
Bla 4. detsember 2018  16:32 Ebasobiv kommentaar
Kallimate autode aastase väärtuse languse eest saab juba uue Focuse. Kumb siis rahaliselt mõttekam on.
To Bla 4. detsember 2018  16:48 Ebasobiv kommentaar
Kasulikum osta paar aastat heaperemehelikult hoitud masin. Mitte trendikummardaja moodi ajada taga kõige läikivamat disain-toodet.
... 4. detsember 2018  19:58 Ebasobiv kommentaar
Tegelikult ostab igaüks oma auto vastavalt rahakoti võimekusele. Mõni targem ostab ka odavama auto, kuigi rahakott paks, aga palju on neid, kes kõhna rahakotiga püüavad üle kõrge lati hüpata.
rull 4. detsember 2018  20:06 Ebasobiv kommentaar
20 aastat vana bemmirapes või audilogus on ka oluliselt rohkem mugavust, kui selles fordijunnis.
.... 4. detsember 2018  20:13 Ebasobiv kommentaar
Kogu Eesti kubiseb paksult neid preemium masinatega sõitjaid Audid, BMW-d, MB_d
See kultuur ei hakkagi muutuma enne, kui ei muudeta omi arusaamasid!
Paljude meelest sellepärast sõidetaksegi nende nn "preemiumitega", kuna leitakse, et preztiis on tähtsam ja muidu pole tõsiseltvõetav. Auto kultus on meil ja mujal endistes Nsvl riikides metsikult juurdunud nähe, et läheb veel palju-palju aastaid aega, enne kui midagigi muutuks. Kui noor täna autot vaatab, siis esimene asi ongi nende 3 seast...muu on saast.
Manta 4. detsember 2018  20:21 Ebasobiv kommentaar
Fordid, opelid, Skodad, Renaultid...neid on alati Eestis põlatud ja naeruvääristatud. 90-datel oli seal nimistus tegelikult ka Vw, kui odavautode tootjana. Tänaseks on Vw julmalt edasi arenenud ja need kunagised pilkajad sõidavad meelsasti isegi nendega, ka Skodadega. Olgugi, et tänaseks on paljud margid teinud päris arvestava edasimineku, siis ei taha vaibuda siiani need lood "enne naine l-ts, kui auto opel" "Igast fordist saab, kord Opel kunagi" jutud jne, jne.
autokultus 4. detsember 2018  21:14 Ebasobiv kommentaar
Kogu Eesti kubiseb saksa autodest on liialdus muidugi. Seda esiteks, aga teiseks saksa autod säilivad. Korea jms kahjuks mitte. Ford siiski pigem rohkem siiski ka saksa auto. See selleks.

Mida tegelikult teised naabrid (nt soomlased) meie autopargist arvavad? Nad ütlevad et arusaamatult palju uusi autosid on meil. Ja see ongi minu point. Pole vaja osta jälle ja jälle uut Focuse aastakäiku. Või misiganes muud disainiröögatust. Sõitke edasi rahulikult nende masinatega, mis ära ei lagune. Olgu nad siis A või B tähega algavad.

Lihtsalt pole mõtet maksta üle. Ja see Focus on ülehinnatud, kui vaadata automaatkasti ja hea varustusega modifikatsioone.
Kultusele.. 4. detsember 2018  21:35 Ebasobiv kommentaar
Ei ole liialdus!
Elan kortermajas, mille ees seisab ca 30 autot (püsivad elanikud) neist 19 on saksa autod ja ülejäänud teiste maa tootjatelt. Sakslaste kasuks juba ühe kortermaja põhjal selge ülekaal. Kusjuures ise sõidan ka sakslasega(Vw) :)
Samuti hakkab silma tänavatel ja teede peal saksa autode ülekaal, kuigi neid riise on ka päris palju.
eelmisele 4. detsember 2018  21:41 Ebasobiv kommentaar
No aga need saksa masinad kestavad, sellepärast ongi neid näha. Muud aparaadid, mis on juba kiirelt kasutuskõlbmatuks muutunud, neid ju liikvel enam pole.
to Manta 4. detsember 2018  21:42 Ebasobiv kommentaar
Fordi DNA-st oled midagi kuulnud? Mul tuttav käis autosid proovimas ja välistas kohe Fordi, et ei meeldinud, aga lõpuks ostis Subaru Forresteri. Ma nagu ei osanud midagi öelda. Et kas nagu aru ei saanud, et Fordiga oli sõita parem, salong vaiksem, auto tunnetus parem jne. ei midagi - täpselt see sama luul, et Ford ei ole õige auto. Mondeo on olnud juba kaks viimast mudelit üks vaikseim auto omas klassis üldse näiteks. Istud sisse Focus luukpärasse ja selle masinaga on hea sõita. käikide lülitamine 1,5 Ecco Boosti töö, hea juhitavus. Samuti Fiesta. mõnus auto - olen alati rahul, kui selle reisides rendiautoks saab.
Forrester !!! 4. detsember 2018  21:49 Ebasobiv kommentaar
foRRester, sa ära enam nii palju Bold&Beautiful vaata, eks! Subaru on siiski Forester.
Ahmahlahulaaa 5. detsember 2018  01:58 Ebasobiv kommentaar
Mulle meeldib sõita eesliga, ja elada meeldib jurtas
Aga siin euroopas päris kaif sõita x5ga ja elada põllu peal Üks teise kõrval..
saksa disain 5. detsember 2018  15:37 Ebasobiv kommentaar
Just nädal tagasi sain sõita ühe Ford focusega 2013 aasta oma(sõber korraks laenas)
Ausalt öeldes ise ei ostaks sellist masinat kohe kindlalt. Ma ei tea ehk asi selles, et harjunud mugavamate masinatega, kuid see konkreetne focus kohe mitte ei istunud.
Võibolla see kõige uuem on tunduvalt parem, ei tea pole proovinud, aga öelda, et juba varasemad focused olid väga head, näitab seda, et pole ikka paljusid autosid saadud omavahel võrrelda. Ta ei ole halb auto, kuid minu jaoks täiesti keskpärane ja igav!
"parem kui kunagi varem" 5. detsember 2018  23:50 Ebasobiv kommentaar
antud auto (2018va) teh.andmed:
0-100 km/h: 11,1 s
Kütusekulu (keskmine): 5,7-5,5 l/100km

ja võrdluseks tooks 1998a 1,6L andmed:
0-100 km/h: 11,0 s
Kütusekulu: 5,5 maanteel

Milleks on vaja sellist reklaamijuttu rääkida?
parem ... 5. detsember 2018  23:52 Ebasobiv kommentaar
ehk et kui 20a tagasi olid vananenud tehnikaga samal mudelil pmst samad näitajad, siis mida krdi asja te ajate inimestele ???
Vanhelsing 6. detsember 2018  02:20 Ebasobiv kommentaar
Pealegi 98 aasta focus ei maksnud 98-dal aastal uuena pea pool miljonit krooni (30k eur) Kui arvestades isegi elatustasemete ja hinnatõusude vahet, siis ikkagi on ülemõistuse suur vahe sees. See auto on selgelt ülehinnatud ja juba tänaste palkade ja hinnatasemete juures. Kõva protsent õhku on vahele pistetud.
Selle focuse hind peaks seal 16k algama ja tippversioonis 23k lõppema, siis oleks ok!
30k ostaksin juba oluliselt parema pilli, kuid 1-2 aastat kasutatuna.
Ohtlik 6. detsember 2018  11:41 Ebasobiv kommentaar
Pange Google otsingusse:

"10 cars most likely to kill you"

Võib 1kord arvata kas focus on selles topis...
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa (1)

Märtsikuu Digist saab lugeda pikemat lugu robotimuritest. Kolm neist võistlejatest – iRobot Roomba i7+, Vorwerk Kobold VR300 ja Dyson 360 Eye on tänases saates laual.

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny (16)

Pisike Suzuki Jimny on läbi aastakümnete pakkunud sõidurõõmu inimestele, kellele meeldib väikese maasturiga metsavahel, mudaaukudes ja liivaluidetel ukerdada. Ja kuigi uus Jimny on täesti uus auto, millel on ...

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu (6)

Inbank ja automüügiportaal auto24 pakuvad alates käesolevast nädalast Eesti laenuturul uudset 3-kuulise perioodiga autovahetuslaenu, mis annab autoostjale võimaluse endale uue sõiduki soetada juba enne ...

Tehnika TV - Samsung S10

Tehnika TV - Samsung S10 (2)

Sedapuhku on Samsungi uusi tippmobiile kolm – S10e, S10 ja S10 Plus. Aga millise neist ostma peaks?

Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h

Motors24 proovisõit - Lexus ES 300h (40)

Lexus pole esiveolist ES-i varem Euroopa turul müünud. Aga nüüd, kui ka Toyota Camry on Euroopasse tagasi tulemas, otsustati ka Lexus ES Euroopasse müügile tuua. Ja uudis on ka see, et uus ES vahetab välja ...

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Tallinna motomessil toimub põnev motosportlaste mõõduvõtt

Laupäeval, 9. märtsil peetakse Eesti Näituste messikeskuses toimuva motomessi Tallinn Motor Show raames Eesti motospordistaaride meelelahutuslik võistlus "Liivimaa parim ratsutaja", kus võistlevad enamiku ...

FOTOD. Tallinnas algas motomess

FOTOD. Tallinnas algas motomess

Fotod Tallinna motomessi pressihommikult ning esimestest tundidest. Tallinn Motor Show on Eesti Näituste messikeskuses Pirita teel avatud täna/reedel kella 18-ni, laupäeval kell 10-18 ja pühapäeval kell ...

 
Tehnika TV - Mobile World Congress 2019

Tehnika TV - Mobile World Congress 2019 (2)

Mobiilne maailmakongress MWC on taaskord läbi saanud. Mida toredat sellest meenutada, selgub saates.

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross

Motors24 proovisõit - Citroën C5 Aircross (10)

Kui enamus autotootjatest soovib valmistada võimalikult sportlikke ja hea juhitavusega autosid, siis Citroën on üks väheseid, kes ajab endiselt oma rida - nende omanäolise disainiga autod on alati pehmed ja ...

Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Eesti naised osalevad esmakordselt toimuval ülemaailmsel motonaiste sõidul

Esmakordselt ajaloos korraldavad naismootorratturid üle maailma ühissõidu Women Riders World Relay (WRWR), kus löövad kaasa ka Eesti naised. Tegemist on enam kui 50 riiki läbiva teatesõiduga. „2018. aasta ...

Bike Motors - restaureeritud M-72

Bike Motors - restaureeritud M-72

Musta numbri väärilisi kaherattalisi on ennegi Meelise juurest Motoremi töökojast välja veerenud. Sügisel valmis aga vahelduseks veidi suurem kolmerattaline militaarvärvi mootorratas. 

Tallinna motomessil toimuvad mootorikoolitused lastele

Tallinna motomessil toimuvad mootorikoolitused lastele (3)

8.-10. märtsil toimuva Tallinn Motor Show motomessi raames toimuvad laupäeval ja pühapäeval Eesti Mootorrattaspordi Föderatsiooni boksis lastele ja noortele mõeldud sisepõlemismootori koolitused. Kiilimoto ...

Tallinna motomessil näeb 2000-hobujõulist mootorratast

Tallinna motomessil näeb 2000-hobujõulist mootorratast (3)

Eesti Näituste messikeskuses 8.-10. märtsini toimuval Tallinn Motor Show-l saab näha üht maailma kiireimat mootorratast. Super Twin Top Fuel klassi kuuluv kiirendusmootorratas, millel võimsust 2000 hobujõudu ...

Tehnika TV - KEF LSX

Tehnika TV - KEF LSX (2)

KEF LSX on üks väga ilus kõlaripaar. Aga miks sellest oli põhjust saade teha, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Chrysler Pacifica Hybrid

Motors24 proovisõit - Chrysler Pacifica Hybrid (20)

Chrysler Pacifica tuli turule küll mõned aastad tagasi - aga hea uudis on see, et seda toredat pereautot on võimalik nüüd osta ka pistikhübriidina.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tallinna motomessil loositakse välja Benelli mootorratas

Tallinna motomessil loositakse välja Benelli mootorratas

Motokauplus Motokaubad jätkab igakevadist traditsiooni ja tutvustab sel aastal vähemalt viit uut mudelit legendaarse Itaalia mootorratta tootja Benelli mudelivalikust. Tallinn Motor Show´l lähevad ...

Tallinn Motor Show'l on väljas uudne Worxpace PRO hooldusauto

Tallinn Motor Show'l on väljas uudne Worxpace PRO hooldusauto (2)

Uudne Worxpace PRO on mugav ja mobiilne töökoht tehnikat hooldavatele ettevõtetele. See on ehitatud Iveco Daily meeskonnakabiiniga ja 5100 mm telgede vahega raamauto baasil. Auto kolmeliitrine mootor arendab ...

Tehnika TV - Kaspar valib fotokat

Tehnika TV - Kaspar valib fotokat (2)

Uue ja hoolitseva omaniku pärast võistlevad Sony RX100 IV, Canon G1X Mark III, Canon G7X Mark II, Fujifilm X100F ja Leica D-lux 7. Kas ja kes võidab, selgub saatest.

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler

VIDEO. Avaldati Ott Tänaku filmi uus treiler (2)

Täna avaldati 11. aprillil esilinastuva filmi „Ott Tänak – The Movie“ uus treiler, mis näitab, et film peaks kõnetama märksa laiemat publikut kui ainult rallifänne. See on inimlik lugu keerulise iseloomuga ...

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed

Motors24 proovisõit - Kia ProCeed (11)

Kui Kia Ceedil muutus nimekuju, aga auto jäi endiselt viieukseliseks luukpäraks, siis kunagine kolmeukseline pro_cee’d on tänaseks transformeerunud sportliku välimusega shooting brake'iks ProCeed.  Mitte ...

Tehnika TV - ROLI Blocks

Tehnika TV - ROLI Blocks (2)

Miks peaks ühel MIDI-klaveril olema pehmed klahvid? Ja kuidas saab muusikat teha üleüldse ilma klahvideta asjaga, mis on pealt pehme ja vilgub värviliselt? Laual on Seaboard Block, Lightpad Block ja Loop Block ...

 
Motors24 proovisõit - Porsche Macan

Motors24 proovisõit - Porsche Macan (21)

Kui Cayenne on Porsche mudelirivisse kuulunud juba 2000ndate aastate algusest, siis väike Macan on omajagu värskem toode. Ja nagu elu on näidanud, oli tegu ühe vägagi eduka uue tulemisega, sest äsja uuendatud ...

Amperi garaaž - Reynard 903

Amperi garaaž - Reynard 903 (1)

Seekord räägib Lauri teile vahelduseks ühe "välismaise" vormeli loo, mis on Amperi töökojas uuestisündi ootamas ning ka Amperette projektiga on üht-teist toimunud. 

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

Ott Tänaku filmi piletid lähevad kui soojad saiad. Vaata filmi treilerit!

11. aprillil esilinastub kinodes üle Eesti film, mis avab ukse Ott Tänaku ellu ja rallimaailma telgitagustesse. Piletid esilinastustele jõudsid müüki vaid nädalapäevad tagasi ning suur osa neist on juba ...

Tehnika TV - Tõuksid lumes

Tehnika TV - Tõuksid lumes (1)

Asfaldil sõitis Gpad F3 päris nobedalt, aga kuidas on lood lumega? Lumes on veel Gpad Joyride, Dualtron Ultra ja King Song 16S. Keda aga elekter ja lumi ei huvita, saab võrrelda kahe kaamera ja ühe ...

Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic

Motors24 proovisõit - Mercedes C 200 4matic (24)

Kui C-klassi väline kosmeetiline uuenduskuur on olnud üsnagi tavapärane, siis auto seest võib leida nii mõndagi uut.  Uuendusi on ka mootorivalikus - C 200 tähendab nüüd 1,5-liitrist turbomootorit.  ...

Tehnika TV - OnePlus 6T

Tehnika TV - OnePlus 6T (1)

Oneplus 6T on nüüd karbist välja võetud ja päriselt järgi proovitud. Nii mõnedki asjad pole just väga hästi, aga on ka täpselt vastupidi. Mis need asjad on, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Dacia Duster

Motors24 proovisõit - Dacia Duster (64)

Dacia Dusterisse ei osanud me enne proovisõitu eriti kuidagi suhtuda - tegu on ju odava autoga, mille hinnanumber algab veidi alla kümne tuhande euro. Aga nagu selgus, võib ka odav väikeauto üllatada.  ...

 
Tehnika TV - OnePlus 6T karp

Tehnika TV - OnePlus 6T karp (7)

Tänases saates reageerime eelmisele saatele ja teeme lahti OnePlus 6T karbi. Mis seal sees on, paistab saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (35)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (13)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

Tehnika TV - Google Family Link

Tehnika TV - Google Family Link

Kui olete juhtumisi laps, kes sai kingituseks näiteks mobiiltelefoni ja ei raatsi seda enam käest ära panna, on abiks Google Family Link. Kuidas see täpsemalt toimib, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Motors24 proovisõit - Peugeot 508 (46)

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Paneme kõrvuti DJI kuuma kardaanriputi ja GoPro Hero 7 ja proovime aru saada, kas neid üldse saab võrrelda. Osmo Pocket tekitab igatahes segaseid mõtteid – milliseid täpsemalt, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid (22)

Selle aasta viimane proovisõit on 25. sünnipäeva tähistav Kia Sportage, mille esimene põlvkond oli ka Eestis omal ajal üsnagi populaarne auto.  2018. aasta mudeliuuenduse üks olulisim uudis on ...

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Aasta viimase tehnikasaate sisustab viimane GoPro Hero. Mis on hästi ja mis võiks olla veel paremini, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid (29)

Tänases saates on peategelasteks tegelikult kaks autot - esmalt eestlaste kauaagse lemmiku Honda CR-V verivärske 1,5 liitrise turbotatud bensiinimootoriga versioon. Teine kangelane on tema hübriidajamiga ...

Tehnika TV - Jõulusaade 2018

Tehnika TV - Jõulusaade 2018 (2)

Kas võtta laenu või kinkida midagi hoopiski vanaemale? Saatest selgub nii mõndagi.

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (22)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (8)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (12)

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo on meie proovisõiduautode ajaloost ilmselt üks kõige pikema ja keerulisema nimega sõiduk. Aga tegelikult on kõik lihtne - tegu on nimelt universaalkerega Porsche ...

 
Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music (1)

Täna on saates palju küsimusi ja vähemalt kaks vastust. 

Tehnika TV - Anki Vector

Tehnika TV - Anki Vector (6)

Kaspar on kuri ja Glen on sentimentaalne - miks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter (7)

Peugeot Partneri ja Citroen Berlingo nimed eestlastele tutvustamist ei vaja. Nüüd on aga istmetega Partner saanud nimeks Rifter ja perekonnas on lisaks Berlingole nüüd ka Opel Combo.  Auto nina on ...

Tehnika TV - Sonos

Tehnika TV - Sonos (5)

Täna on laual Sonos Beam, Sonos One, Sonos Playbar ja põrandal Sonos Sub. Mille poolest on Sonose kõlarid teistmoodi teistest ja mis on trueplay, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe (17)

Hyundai Santa Fe esimest põlvkonda just üleliia ilusaks autoks pidada ei saanud - omapärased punnitavad tuled olid üsnagi harjumatud.  Uus neljanda põlvkonna Santa Fe näeb aga igati moodne välja ja auto ...

Tehnika TV - iPhone XS ja XR

Tehnika TV - iPhone XS ja XR (2)

Tänases saates selgub, miks on viimasel ajal pildis olnud Nokia Lumia ja kuidas profid iPhone’i ekraani heledust reguleerivad. 

Motors24 proovisõit - Audi Q8

Motors24 proovisõit - Audi Q8 (20)

Kui BMW X6 oli Saksa kolmikust esimene, kes sportliku kupeedžiibiga julges lagedale tulla, siis Audi on nüüd, ligi 10 aastat hiljem, viimane. Aga samas on ta ka kõige värskem ja mõneti ka erilisem.  ...