MOTORS24 TV

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(41)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motorsi Proovisõit - SEAT Leon X-Perience

SEAT on moevooluga kaasa läinud ja vorminud oma Leonist all-roadiliku välimusega ja natuke kõrgemaks tõstetud Leon X-Perience'i. Glen ja Kaspar ladusid loomulikult auto servani kola täis ja proovisid sellega ...

KOMMENTAARID (16)

4x4 1. juuni 2015  11:05 Ebasobiv kommentaar
Teie kahe saateid on alati väga mõnus vaadata. Jään järgmist sõiduproovi ootama.
Tänapäeval diisli ostmiseks peaks olema kaks kriteeriumit:
1. Enamus kilometraasist koguneb maanteel sõites
2. Vajadus tihti haagist järel vedada.

Kahju, et need diislid tänapäeval nii palju kallimad on, et see tasuvus aeg on nii pikk, et enamus müüvad enne selleni jõudmist auto maha.
Samas natuke kallim, aga maastikul arvatavasti suutlikum on uus Subaru Outback.
Margus 1. juuni 2015  12:56 Ebasobiv kommentaar
No nagu lapsed. Pole ju naljakas kui keegi su tagumikku ennast kinni imenud on ja siis sõita nii pool tundi. Üks hetk nagu Audi kraavis. Ma võtan tavaliselt hoo maha ja tavaliselt kimab mõõda. Eks see liiklus ole kahepoolne- endale peaks ka otsa vaatama. Võimalik et blond tahtis kiiremini sõita ja püüdis siis oma targa mõistusega teid survestada kiiremini kulgema. Et siis oligi selline arusaamatu hetk ja kumbki omamoodi jäärapäine.

Huumorit ka. Kas õli kanister oli ka kaasas? Palju õli see mootor ka võtab?
ML350 1. juuni 2015  13:09 Ebasobiv kommentaar
Olles omanud 2 Seati ja 2 Volvot võin julgelt öelda, et Seat ei ole Volvost kuskilt poolt vaiksem ja linnas oli saksa hispaanlane vähemalt enamiku mu sõprade arvates liiga jäik, rehvimüra ka liiga palju. Seati ainsad positiivsed omadused oli väiksem pöörderaadius ja natuke madalam kütusekulu.
Uue Leoni universaaliga ka proovisõit tehtud, küll n.ö. tavamudel ja esiveoline, selline tüüpiline ei-liha-ei-kala VAG liikur. Samuti pidin taas tõdema, et normaalseid istmeid oskab saksa tootjate puhul teha vaid MB. Seatiga peale u 20km sõitmist hakkasin nihelema kuna alaselg oli väsinud. Samas Octavia Combi istmed pakkusid paremat tuge alaseljale.
Tamm 1. juuni 2015  13:38 Ebasobiv kommentaar
Jube närvidel hakkab viimasela jala Glenni targutamine ja Kaspari kallal võtmine. Glen oleks ise nii prefektne et ta sõidab kõige pareminei autoga, kõige ökonoomsemalt ja köige paremine vahetab kiirendusel käike. Seda olen juba varema aru saanud, et Kaspari arvamus tambitakse kohe kümpi ära. Usun et ta on ka kaamera taga samasugune "mulonalatiõigusmees".
??? 1. juuni 2015  14:05 Ebasobiv kommentaar
Valus mesatädi, sellisele näita pidurituld paar korda, küll siis teab mis teha. Omal ka niimoodi persses sõidetud ja siis mõtlesin küll, et ostan mingi odava auto, panen pädevad pidurid peale ja siis pidurdan mõnuga:)
kala 1. juuni 2015  16:46 Ebasobiv kommentaar
las itimehed jäävad teinekord enda liistude juurde ja pange autosaadet keegi teine juhtima. Muidu saabki ainult teada, mitu võileiba pagassi mahub jms
juss 1. juuni 2015  17:14 Ebasobiv kommentaar
Tamm sa võiksid iroonia oksa endale kasvatada:). Minule just meeldid selline väike tögamine. Ja palun ärge sõitge liiga tagumikkus jubedalt häirib, kui tahate kiiremini sõita siis sõitke mööda mitte oodake millal laks tuleb. Norm saade aga seati ei ostaks ikka, kui siis sarnase skoda
aadu 1. juuni 2015  17:40 Ebasobiv kommentaar
Väga mõnus saade ja kena auto. Nalja tegi loll blondiin oma "mersedessiga" meenusid paljud naljad blondiinidest :)
Ants 1. juuni 2015  18:00 Ebasobiv kommentaar
Mõtetu masin mu meelest. Enne ostaks mõne Outbacki või Foresteri üldse. 4 vedu aga sellisega ju ei lähe kuhugi. Glen ütles ka, et kruusal kriimustad ära. Mis siis veel muust. Üllatavalt mürarikas kah. Eeldaks, et kui on mõeldud vähe sellisem x mudel, siis oleks ka selles osas midagi tehtud müra jms aga sealt hoitakse kokku.

Mind häirib hoopis ka see, et vot võta kinni, kas motorsi meestel on Seat lemmik või mitte (Glen ju jutu järgi ise paar omanud) aga just Seati poolt tuleb selliseid pikemaid ülevaateid ja kiitvaid kah.

Minu meelest Skoda on asisem, ainus asi ongi, et Seat on ehk parema välimuse, mitte küll kõik aga osad. No näiteks see eelmine Leon, palju parem välimus kui kõik need Golfid, Astrad ja muud sellised klassis, aga sisu oli odav, mürarikas, vedrustus sportlik, eesti künklikul teel ebameeldiv. Mulle meeldis eelmise Seati välimus väga, aga just selliste muude asjade osas. No võtame loogiliselt näiteks. Skoda teeb praegu väga häid autosid aga välja näevad suhteliselt mannetud. Seatil osad autod näevad väga head välja, meenutavad Alfat veidi (Walter da Silva oli ju alfa romeo disainer 90ndatel) aga kvaliteedis on vajakajäämisi. No ei saanud siis nüüd kõigile ustele panna seda pehmemat materjali või?
habe 1. juuni 2015  22:05 Ebasobiv kommentaar
Outback jääb mootori poolest Seatile alla. Eriti karm on bensiinimootorite võrdlus. Subarul 235Nm/ 4000 pöörde jjures ja Seatil 280Nm / 1350- 4500 pööret. Vahe avaldub selgelt ka kiirenduses. Seatil 7,2 ja Subarul 10,2! Lisaks on viimasel suurem kütusekulu, väiksem pakiruumi maht, lühem garantiiaeg, kallim kasko ja 5 000€ võrra kõrgem hind.
Tõenäoliselt on Subarul parem maastikuvõimekus, iseasi palju sellest igapäevaselt abi on.
Euro 6 Bullshit 2. juuni 2015  13:41 Ebasobiv kommentaar
Tuleb tunnistada, et mootor on küll maanteel pea sama janune, kui poolteist korda võimsamal USA SUV-il. Kui on reklaamitud kiirendus 7, kuid tegelikkuses on 10 s, kui on reklaamitud kütusekulu 6, kuid tegelikkuses on autopiloodiga sõites 10 (maanteel), siis on ikka midagi viltu.
Glen 2. juuni 2015  15:01 Ebasobiv kommentaar
Tõsiselt rääkides, siis maanteekulu nii 7 kandis oli reaalne, meil algas see keskmise näit, nagu Kaspar ka mainis, vist 13 kandist ja kukkus pidevalt... ;) Ja kiirendust ei mõõdeta tehase poolt kunagi täislastis autoga, nii et ka sellel näidul pole viga. Senised Leonid, Cupra sh, on pigem isegi tehaseandmetest paremat kiirendusnumbrit näidanud, tühjas konditsioonis muidugi.
Ants to habe 2. juuni 2015  18:14 Ebasobiv kommentaar
No mind jätab külmaks see kui Seat on kiirem. Ei harrasta streetrace. Valgusfoori tagant 2 sekundit aeglasem ei peaks nagu mingi maailma lõpp olema ju.
bizi 2. juuni 2015  23:28 Ebasobiv kommentaar
blond ootas, et millal kutid pidurit panevad, et siis peale hüpata. kindlasti olid blondil pihud higised.
esiosa (tuled) meenutab natuke uut superbi.
K 21. juuni 2015  20:41 Ebasobiv kommentaar
Võimalusel võiksite järgmistel kordadel proovida ka võrdlustesti tegemist. Seat Leon X-Perience kõrvale sobiksid hästi võrdluseks näiteks konkurendid kontserni seest: Škoda Octavia Scout ja VW Golf Alltrack. Hea video, edu!
Factor 3. november 2015  11:33 Ebasobiv kommentaar
Seat jääb seatiks, üldiselt on ta väga sarnane oma eelkäijatega kuid Experiencil on üks suur eelis ja seda just libedal teel, minge proovige seda masinat nüüd talvehakul karmides tingimustes, teeb silmad ette oma uue 4-veo süsteemiga subarutele, just teelpüsivuse osas. See on üsna müstika kuidas see toimib, juhitavus on üli hea! Sai läinud talve lõpul käidud Seati demopäeval AUTO24 ringrajal, kus rada oli üsna kehvas seisus, st. osa rajast rööpas, kohati rööpas asfalt väljas kurvid jällegi üleni jääs ja väga konarlik jää. Proovisõittu sai teha seal nii Cupra Xperienci ja muude seati mudelitega, kuna uuel cupral enam nelivedu ei pakuta, oli see pidevalt Xperiencil rajal jalus.
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(41)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(29)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

 
Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(18)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack(61)

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

 
Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(22)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...