MOTORS24 TV

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(6)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

TEHNIKA TV

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Motorsi Proovisõit - uus Passat

Head uut aastat! Esimese proovisõiduautona uuel aastal näitame teile täiesti uut Volkswagen Passatit.   Proovisõiduauto tehnilised andmed: Mootor: 2,0-liitrine R4 diiselmootor (2,0TDI BMT)Võimsus: 110 ...

KOMMENTAARID (21)

ärimiis 5. jaanuar 2015  10:06 Ebasobiv kommentaar
see on ikka jõhker mismoodi kütuse kulu kohta pada aetakse. 4,5 tehas, reaalselt tuleb pea 7. Viskad veel pere kah peale tuleb 10 ära või?
Martin 5. jaanuar 2015  10:26 Ebasobiv kommentaar
Üldiselt, mis kogemus näitab, on see, et tehase numbrid on saavutatavad, aga nende saavutamiseks tuleb tõesti keskenduda sõitmisele (just rahulikule). Kaspar kindlasti tegi mõned 0-100 kiirendused ka, mis löövad kulu jõhkralt üles, eriti lühemate distantside juures. Lisaks kohapeal tiksumised (oletan, et salongi filmides taheti ikkagi soojas seda teha) jne jne. Ehk siis kõik on võimalik, aga selleks tuleb ka ise jõhkralt pingutada. ise olen MT juures käiguga pidurdamise jms säästunipid kätte saanud autokoolist, nii et vahel on täitsa huvitav nii mängida :)

Ahjaa, kiidan Kasparit - areng algusega on üüratu!
x 5. jaanuar 2015  10:26 Ebasobiv kommentaar
39000 Eurot on siiski minumeelest liiga krõbe hind. Selle hinna eest saaks peaaegu juba 2 Passatit :D
wigur 5. jaanuar 2015  11:07 Ebasobiv kommentaar
Tänapäeva mootorite puhul leitakse, et kui on "Start&Stop" süsteem, võib kütusekulu numbritest julmalt 2-3 liitrit maha võtta. Lihtsalt noh et kui sa veedaksid tunnikese ummikus tava mootoriga vs "Start&Stop" msüsteemiga varustet mootoriga siis oleks ju kahe auto poolt kulutatud kütus tohutult erinev. Iseasi, kas tavainimene veedab enamuse oma sõitudest ummikus tiksudes 5km/h. Kui aga enamasti mööda maanteid kimada, pöole nendest uhketest tehnoloogiatest kasu mitte midagi ning kuluon täpselt sama mis ikka sellisel autol klassikalise mootoriga.
??? 5. jaanuar 2015  14:03 Ebasobiv kommentaar
Misa sa jahud sellest keskmisest näidust seal. Selle 4,5 saad sa maanteel kätte. Vaata videost, kui palju oli autor sõitnud ja milline oli keskmine kiirus. Lisaks talv. 7,1 on väga väga ok näit seal praegu.
Raks 5. jaanuar 2015  14:40 Ebasobiv kommentaar
Hea, aga hämmastavalt igav auto. VW jätkab traditsioone.
Mäits 5. jaanuar 2015  16:26 Ebasobiv kommentaar
Miskipärast võeti minu kommentaar maha,aga proovin uuesti. Kas neid kompuutreid tasub üldse uskuda? Saates "Radar" näitas ägedalt, kuidas nad palju vähem näitavad. Kompu näitas, et oli 5L ära kulutanud, aga uuesti tankimisel mahtus 7L uuesti sisse.
to Mäits 5. jaanuar 2015  17:24 Ebasobiv kommentaar
Sellest oled kuulnud, et autodel on paagis varu ehk kui näidik näitab, et saab sõita 0km, siis paagis on veel kütust päris palju. Näiteks minu Toyotal on varu ~10L.
Mäits 5. jaanuar 2015  17:28 Ebasobiv kommentaar
Enne testi lasti paak kurguni täis. Peale testi samas tanklas ja sama tankuriga korrati üritust.
Mnjah 5. jaanuar 2015  19:28 Ebasobiv kommentaar
Muuseas, kütusekulu pealt on huvitav mudel tulnud Peugeot 308SW 1,6BlueHDI 88KW. Tehas lubab 3L/100km maanteel ja 3,6 linnas. Motors võiks järgmisena seda testida ja ka vaadata, kas see 3,6L oleks näiteks võimalik keskmiseks saavutada.
Ants 6. jaanuar 2015  00:12 Ebasobiv kommentaar
Iluvõre on rõve otseses mõttes.
nojahhhh 6. jaanuar 2015  11:48 Ebasobiv kommentaar
Ei kahtle auto headuses aga välimus on ikka nii neutraalne ja igav,et ühesõnaga hall,metallik,diisel...
lv 6. jaanuar 2015  13:31 Ebasobiv kommentaar
sama igav välimuselt nagu skoda
Jaan 6. jaanuar 2015  14:43 Ebasobiv kommentaar
Täitsa nõus eelnevate kommentaaridega, et kütusekulu osas valetatakse ikka väga jõhkralt. Uue auto ametlik kütusekulu maanteel 4.9, reaalselt autopiloodiga 90ga sõites, ei kuku kulu alla 6, Tln-trt ja tagurpidi keskmist alla 6,4 ei saa.
lennuk 6. jaanuar 2015  17:28 Ebasobiv kommentaar
Ei valeta keegi- lihtsalt kokku on lepitud kuidas kütusekulu mõõdetakse. Auto läheb stendi ja vastavalt etteantud tingimustele mõõdetakse. Nii kõigil autodel ühtmoodi. Kui tahate, siis süüdistage seda mõõtmismeetodit, kuid autofirma ei puutu siin kuidagi asjasse. Reaalne kütusekulu oleneb sõitjast ja muudest momendil valitsevatest teguritest...
i 6. jaanuar 2015  21:32 Ebasobiv kommentaar
Kas uus diisel Passat on juba AdBlue-ga?
tt 6. jaanuar 2015  23:04 Ebasobiv kommentaar
...ja läbitud vahemaaga saate ka veel 10% tünga seega reaalne kogus kütust päris km kohta on ikka jah oluliselt rohkem
audimiis 7. jaanuar 2015  14:10 Ebasobiv kommentaar
Ei oska uusi autosid kommenteerida, aga 10-15a. vanade autode tehase ja reealsed humbrid on küll reaalselt klappivad. Viimase autoga suht sportilkust huvist olen küttekulu suhtes tabelit pidanud ja isegi alla ametliku kulu tuleb. Audi A4 1.9 tdi 130hj diisel siis jutuks. Ametlikult lubatakse 4.6/7.5/5.6 Mul reaalselt maanteel püsikaga 4.3 l/100, linnas 12km otsa puhul 5.8-6.6 l/100 ja praegu 25000km keskmine 4,8 l/100. Seega kõik numbrid tehase lubatust väiksemad. Kusjuures kompu näitab mõne kümnendiku võrra suuremat kulu kui pärast täispaagi meetodil reaalne tuleb. Sõidustiil üldiselt rahulik, aga kui ikka vaja siis lapats põhja ja lõõrid puhtaks...
murf 9. jaanuar 2015  18:11 Ebasobiv kommentaar
Ei viitsi internetiavarustes sobrada, aga miks 6. ja 7. põlvkond? Viimane on ju B8, kas 6. ja 7.põlvkond loeti lihtsalt faceliftiks ja üheks põlvkonnaks kokku?
Proovisin sama autot siis kui läbisõit oli 500km ja see diisel on ikka toores, paras traktor. Ehk läheb pikema sissesõidu järel paremaks, aga eelistan siiski 1.8TSI varianti.
Vana mudel oli kuidagi kergem-lihtsam sõita, kuigi uus on ruumikam ja esiistmed on eelmisest ikka palju paremad. Seljatugi võiks siiski laiem olla. Kujundus on nii ja naa. Päriselus natuke ilmetu, eriti tumedas värvitoonis. Heledat pole veel näinud.
takenori 18. juuni 2015  17:54 Ebasobiv kommentaar
Proovitud diiselmootoriga isendit. Istmed head istuda. Eeskujulik rool. Mootor uimane, mis uimane. Vist jah, tahab sissesõitmist. Oleks oodanud erksust, kiirust, energilisust diiselmootorist rohkem. Kütusekulu üllatavalt suur. Kellad kallimal variandil liiga üle pakutud. Vedrustus sattus konkreetsel isendil vääääga jäik. Ringrajal kihutamiseks sarnane vedrustus oleks super, kuid tavaoludesse ikka liiga jäik. Raputab proteesid lahti, eriti keskmistel Tallinna teedel. Muidu hästi kokku pandud ja seest ruumikas auto.
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(6)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

 
Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(21)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(5)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(20)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller(1)

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(5)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

 
Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

 
Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

 
Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite(1)

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque(7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S(4)

Porsche Cayenne on alati olnud juhitavuse poolest üks parimaid linnadžiipe. Ja nüüd, koos viimase mudeliuuendusega, on ta tõenäoliselt ka üks kõige ilusam linnadžiip.  Cayenne S tähendab 2,9-liitrise ...